Ekstraliga: Włókniarz Częstochowa vs. Stal Gorzów


Kolejne zaległe spotkanie w ENEA Ekstralidze przed nami. Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Dospel Włókniarz Częstochowa podejmie na własnym torze Stal Gorzów. Dwie ekipy, które do tej pory spisywały się bardzo chaotycznie. Przed nami świetne widowisko.

Włókniarz Częstochowa w tej chwili zajmuje czwarte miejsce w tabeli i jest to dość dobra pozycja dla Częstochowian. Ostatnie pojedynki Dospelu były jednak niebywale chimeryczne. Przegrali na własnym stadionie z Falubazem 42:48. Gospodarze kompletnie nie radzili sobie z rywalem. W kolejnym spotkaniu już wszystko poszło zgodnie z planem. Pokonali w meczu wyjazdowym Start Gniezno 55:35. Spisali się znakomicie i dzisiaj będą chcieli ponownie zwyciężyć, przy tym zmazać plamę za porażkę z ekipą z Zielonej Góry.

Gospodarze mają bardzo optymalną kadrę. W ostatnim ligowym meczu świetnie się spisali SajfutdinovŁaguta czy też Holta. Ponadto bardzo dobrze pojechał Czaja, który zdobył aż dziewięć punktów. Dzisiaj ponownie liczą na tego młodego zawodnika. Ponadto na własnym torze dobrze się spisuje Szombierski i dzisiaj również powinien być mocnym punktem swojej drużyny.

Stal Gorzów to drużyna, która przed sezonem miała być kompletenie bez szans. Zajmują jednak piąte miejsce w tabeli i będą walczyć o play-offy. Forma jednak nieco spadła w ostatnim czasie. Przegrali dwa spotkania z rzędu. Dość nieoczekiwanie ulegli na własnym torze z Unią Leszno, a w poprzedniej kolejce przegrali w Zielonej Górze. W zespole optymalnie spisuje się jedynie dwójka żużlowców. Liderem jest Iversen, a i regularnie dwucyfrówki zdobywa Zmarzlik. Niestety chaotycznie spisuje się Kasprzak, który jeździ w tym sezonie w kratkę. Dzisiaj jednak liczą też na kogoś innego, na Gapińskiego, który bardzo lubi tor w Częstochowie. Ma on pomóc w ewentualnym zwycięstwie Gorzowa.

Gospodarze przed dzisiejszym meczem wyglądają mimo wszystko lepiej. Mają zdecydowanie bardziej optymalny skład. Stal Gorzów spisuje się bardzo chaotycznie, ponadto dwie porażki z rzędu. Sądzimy, że to Dospel dzisiaj zwycięży. Stąd też tak typujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Włókniarz wygra, 1.30 Unibet