Elite League: Belle Vue Aces vs. Poole Pirates


Do ekscytującej konfrontacji dojdzie dzisiaj wieczorem w Elite League. Dwa zespoły z dolnej części tabeli zmierzą się ze sobą. Belle Vue Aces podejmą u siebie Poole Pirates. Piraci ostatnio sprawili niespodziankę. Dzisiaj ponownie stać ich na taki sukces?

Belle Vue Aces to zespół, który do tej pory rozegrał najmniej spotkań, bo zaledwie jedenaście. Zajmują dopiero ósme miejsce, ale to może się zmienić gdy nadrobią zaległości. Dzisiaj będą też w roli faworyta. Dotychczas przegrali tylko cztery mecze. Jest to niezły bilans. Ponadto mają też bardzo dobrą kadrę. Świetnie w tym sezonie jeździ Matej Zagar, a i Kevin Woelbert jest bardzo cennym punktem w swojej ekipie. Dzisiaj na pewno ta dwójka ma poprowadzić zespół do zwycięstwa.

Poole Pirates to natomiast zespół, który jeździ chaotycznie. Są lokatę wyżej i rozegrali kilka spotkań więcej. Piraci nie mają szczęścia w tym sezonie, ale w ostatnim meczu udało im się jednak pojechać znakomicie. Wygrali bowiem na wyjeździe przeciwko Eastbourne Eagles. Wygrali 55:35. Był to znakomity występ gości. Dzisiaj również liczą, że uda im się zwyciężyć. Na pewno są odpowiednio zmotywowani do tego spotkania.

Piraci mają jednak spory mankament w tym sezonie. Wciąż brakuje kilku zawodników. Są nimi: Przemysław PawlickiStachyra oraz Jonasson. Mają jednak kilka dobrych ogniw. Są nimi Holder oraz goście, Worrall Janowski. Niemniej to może nie wystarczyć w dzisiejszym meczu.

Belle Vue Aces mają optymalną kadrę i to dzisiaj oni są faworytami. Piraci po raz drugi nie sprawią niespodzianki. Ponadto rywal dzisiaj jest z innej półki, Easbourne to nie jest potęga w angielskim żużlu. Dzisiaj powinniśmy być świadkami jednostronnego pojedynku. Sądzimy, iż to Belle Vue Aces zwyciężą w tym spotkaniu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!