Elite League: Birmingham Brummies vs. Swindon Robins


Dzisiaj tylko jeden pojedynek w Elite League przed nami. Niemniej będzie to spotkanie na szczycie - Birmingham Brummies podejmą na własnym torze Swindon Robins. Zespoły, które są wysoko w tabeli i będą się liczyć w walce o tytuł. Który z nich przejmie dzisiaj inicjatywę i wygra w tej konfrontacji?

Birmingham Brummies to zespół, który dotychczas rozegrał najmniejszą liczbę spotkań w lidze. Mianowicie było ich 12. Niemniej mimo to zajmują wysokie, bo drugie miejsce w tabeli i niewiele tracą do prowadzącej drużyny Wolverhampton. Ponadto mają aż pięć spotkań mniej na koncie niż Wilki. Dzisiejszy triumf zbliżyłby ich znacznie do fotelu lidera. Forma zespołu jest jednak imponująca, a na własnym torze przegrali tylko raz, przeciwko... Swindon Robins. Dzisiaj zatem pora na rewanż. 

Kadrowo zespół wygląda bardzo niepozornie. Kilka znanych nazwisk, aczkolwiek na torach w Anglii radzą sobie znakomicie. Jest Martin Smolinski, który ma znakomity sezon. Ponadto świetnie jeżdżą Doyle oraz Chris "Bomber" Harris. Ta trójka to liderzy zespołu i od nich najwięcej zależy w każdym ze spotkań. Brummies w najsilniejszym składzie i dzisiaj na pewno będą w stanie zrewanżować się ekipie Robins.

Swindon Robins to natomiast trzeci zespół w ligowej tabeli. Również rozegrali mniejszą niż rywale liczbę spotkań - 14. Niemniej nie idzie im tak solidnie jak dzisiejszym przeciwnikom. Na wyjazdach idzie im słabiej. Porażki z Coventry Bees czy też Belle Vue Aces mówią same za siebie. Mimo, iż ostatnio wygrali z Kings Lynn to nie była to niespodzianka. Przeciwnicy bowiem byli osłabieni. Dzisiaj dużo cięższy rywal i na pewno nie będzie tak łatwo. Goście również w najsilniejszym składzie z Hansem Andersenem na czele. Niemniej ten chaotyczny Duńczyk nie zawsze ma dobry dzień. I to on może zawalić dzisiejszy bój. Mocnym zawodnikiem może być jednak Gomólski, który potrafi namieszać.

Zaległy mecz Brummies z Robins zapowiada się bardzo emocjonująco. Niemniej sądzimy, że mimo wszystko zakończy się on triumfem gospodarzy. Wcześniejsza porażka ze Swindon była podczas słabszego okresu drużyny. Ostatnio radzą sobie znacznie lepiej i wszystkie znaki wskazują na ich triumf. Proponujemy Wam triumf gospodarzy w dzisiejszym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!