Elite League: Birmingham Brummies vs. Wolverhampton Wolves


Ciekawie zapowiada się dzisiejsze widowisko w Elite League. Przed nami jeden mecz. Birmingham Brummies podejmą na własnym torze liderów, Wolverhampton Wolves. Będzie to bardzo wyrównany pojedynek. Czy zatem stać gospodarzy na wygraną nad Wilkami?

Brummies dotychczas rozegrali zaledwie 6 spotkań. Jest to najmniejsza liczba pojedynków w całej lidze. Wciąż zatem ciężko określić dyspozycję dzisiejszych gospodarzy. Niemniej po zaledwie kilku spotkaniach są już na 5. miejscu. Rozegrali 4 mecze u siebie i raz przegrali, przeciwko Swindon. Ostatnie spotkanie przegrali natomiast z Lakeside Hammers. Wtedy też mecz zawalił Chris Harris, który w czterech startach zdobył zaledwie dwa punkty.

W dzisiejszym pojedynku wszyscy bardzo liczą na Bombera. Jest on zawodnikiem własnego toru zatem dzisiaj powinien zdobyć większą liczbę oczek. Ponadto w świetnej kondycji jest Martin Smolinski, który jest asem w rękawie gospodarzy. Przeciwko Młotom zdobył aż 12 punktów, a w tym zaliczył jeden upadek. Warto też wyróżnić Doyle'a, który zdobył 11 oczek.

Wolverhampton Wolves to lider ligi. Rozegrali 9 spotkań i są najrówniejszym zespołem w lidze. Wygrali aż 8 spotkań! A jedyną porażkę zaliczyli jednym punktem na początku sezonu. Są zatem w znakomitej dyspozycji. Ostatnie dwa spotkania to bardzo gładkie wygrane. Na wyjeździe z Coventry Bees (59:31) oraz u siebie z Kings Lynn Stars (53:39). 

Geniuszem w zespole Wilków jest nie kto inny jak Tai Woffinden. W ostatnich spotkaniach zdobył odpowiednio 15 i 12 punktów. W ostatni weekend wygrał GP Czech oraz poprowadził Spartę Wrocław do ważnego triumfu w Lesznie. Na niego najbardziej liczą kibice zespołu. Goście mają jednak lekkie problemy. Zastępstwo zawodnika za Skórnickiego oraz Proctor dzisiaj może nie być w swojej optymalnej formie, gdyż jest poobijany.

Zapowiada się niezwykle ciekawa rywalizacja. ZZ zawodnika u gości może być atutem - 6 występów Tajskiego i Lindgerna. Zatem naszym zdaniem to może stawiać ich w roli faworyta. U gospodarzy wiele zależy od formy Bombera. Liczymy jednak na jego przebłysk i stawiamy na gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Brummies wygrają, 1.60 Unibet