Elite League: Coventry Bees vs. Birmingham Brummies


Emocje z Elite League dzisiaj przed nami. Bardzo ciekawie zapowiadają się oba mecze. Pierwszym z nich będzie konfrontacja Coventry Bees z walczącym o najwyższe cele Birmingham Brummies. Czy gospodarzy stać na małą niespodziankę? A może to jednak solidniejsi rywale zdominują Pszczoły?

Coventry Bees to zespół co najwyżej przeciętny. Plasują się na siódmym miejscu i muszą uważać na dół tabeli. Kiedy jednak trzeba to zaczynają grać coraz solidniej. Ostatnie dwa mecze, które z resztą rozegrali na własnym torze wygrali. Pierwszym z nich był bój z bardzo solidnym Poole Pirates. Wygrali 43:41. Natomiast z dość przeciętnie jeżdżącym Belle Vue Aces wygrali dość łatwo - 51:39. U siebie są zatem bardzo niebezpieczną drużyną i dzisiaj na pewno ponownie będą chcieli złapać komplet oczek.

Mankamentem Pszczół będzie dzisiaj brak Krzysztofa Kasprzaka. Polak ostatnio zaliczył upadek w Enea Ekstralidze i wciąż odczuwa skutki. W jego miejsce pojedzie Bjarne Pedersen w roli gościa. Duńczyk to solidna postać, aczkolwiek Polak jest aktualnie w lepszej dyspozycji. Jego brak może być kluczowym w dzisiejszym meczu.

Birmingham Brummies to jedna z czołowych zespołów w Elite League. Są co prawda na trzecim miejscu, ale rozegrali zaledwie 16 spotkań. W tym dwa zremisowali i zaledwie dwa przegrali, gdzie zespoły wyżej mają znacznie gorsze bilanse, ale tylko ze względu na większą liczbę spotkań są przed Brummies. Kadrowo przed dzisiejszym meczem gości nic nie nęka. Pojedzie Doyle jak i HarrisZatem pojadą w swoim najsilniejszym składzie. Dyspozycja Birmingham jest bardzo korzystna i dzisiaj ponownie będą dążyć do zwycięstwa.

Patrząc na aktualny sezon i formy klubów to naszym zdaniem tylko jeden zespół może wygrać w tym meczu. Mianowicie Birmingham Brummies. Pojadą w najsilniejszym składzie. Ponadto absencja Kasprzaka w zespole z Coventry. Wiele wskazuje na to, że tym razem gospodarze nie skorzystają z atutu własnego toru i przegrają. Typujemy wygraną Birmingham Brummies.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!