Elite League: Eastbourne Eagles vs. KL Stars


Coraz bliżej zakończenia zasadniczej fazy w Elite League. Zapowiada się niezwykle ciekawy finisz. Każde ze spotkań może mieć ogromny wpływ na końcową tabelę. Dzisiaj jednym z ciekawszych spotkań będzie bój Eastbourne Eagles z drużyną King's Lynn Stars. Obie drużyny prezentują co prawda różne poziomy, ale dzisiaj nie powinno to mieć znaczenia. Tym samym ciekawy mecz przed nami.

Eastbourne Eagles to zespół, który pragnie uniknąć ostatniej pozycji w tabeli. Mają 26 punktów na koncie i aż 24 rozegrane mecze, co daje największą liczbę z drużyn u dołu tabeli. To oznacza, że będzie im niezwykle ciężko pozostać poza ostatnim miejscem w Elite League - muszą wygrywać ostatnie pojedynki. W ostatnich swoich spotkaniach zespół jednak spisywał się solidnie, szczególnie u siebie. W swoim ostatnim meczu na własnym torze wygrali z Lakeside Hammers 49:41. Dzisiaj rywal z podobnej półki i to na pewno motywuje gospodarzy do mocnej walki.

Wśród zawodników gospodarzy wiele będzie zależeć od dyspozycji Bjarne Pedersena. Wczoraj nie poszło mu najlepiej we Wrocławiu jadąc dla Startu Gniezno. Niemniej w Anglii radzi sobie znacznie lepiej. Ponadto do kadry wraca Lukas Dryml po kontuzji i jeśli pojedzie i zrobi chociaż kilka oczek, to Eagles przybliżą się do zwycięstwa.

King's Lynn Stars to drużyna, która walczy o wyższe cele. Aktualnie zajmują szóste miejsce w tabeli z 29. punktami na koncie. Tracą nieco do zespołów wyżej, ale rozegrali kilka spotkań mniej. Tym samym szansa na wyższą lokatę jest. Niemniej jednym z warunków jest dzisiejsze zwycięstwo. A to na wyjeździe przychodzi im bardzi ciężko. Na pewno z dobrej strony pokaże się Niels Kristen Iversen, ale pod znakiem zapytania stoi forma Schleina, który wraca po kontuzji. Ponadto sporo będzie zależeć od Kozzy Smitha, który przeplata świetną jazdę z przeciętną.

Oba zespoły mają sporo do stracenia. Niemniej większa determinacja jest zdecydowanie w zespole gospodarzy. To oni muszą bronić się przed ostatnią lokatą w tabeli. Dzisiaj powinni wziąć się za siebie i wygrać. Goście na torach rywali radzą sobie dużo gorzej. Warto zatem postawić na wygraną Eastbourne.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Eastbourne wygrają, 1.75 Unibet