Elite League: Kings Lynn Stars vs. Peterborough Panthers


Elite League również zostanie rozegrany jeden mecz. Powinien to być pojedynek łatwy dla gospodarzy. King's Lynn Stars podejmują bowiem najgorszy zespół ligi, Peterborough Panthers. Niemniej nie musi być to mecz aż nadto jednostronny. Pantery mogą się postawić.

King's Lynn Stars to zespół, który na pewno może powalczyć o dobry wynik w tym sezonie. Mają optymalny skład, a i nieźle jeżdżą u siebie. Aktualnie zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 22 punktów. Ostatnie pojedynki kończyły się fatalnymi wynikami. Przegrali bowiem trzy ostatnie pojedynki. W poprzednim meczu przegrali na własnym torze z Poole Pirates 39:50. Widać zatem lekkie zachwianie formy. Potrzebują łatwego meczu, który zmotywuje zespół do kolejnych spotkań.

W dzisiejszym spotkaniu pojadą bez Howe'a. Niemniej jest w składzie, zatem za niego będzie zastępstwo zawodnika. W roli gościa pojawi się Edward Kennet, który ma dzisiaj być mocnym punktem Gwiazd. Najważniejszą postacią u gospodarzy jest jednak Iversen, który w Ekstralidze zdobył ostatnio 21 punktów i to na wyjeździe! Jest w wybornej formie.

Peterborough Panthers z odmiennymi nastrojami. Jeżdżą bardzo słabo, przez co zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim czasie mieli niezwykle napięty grafik. Dwa mecze jednego dnia z Coventry Bees. To wszystko ze względu na zaległości, jakie nastały w Elite League. Z Pszczołami Peterborough u siebie sobie kompletnie nie poradzili. Na wyjeździe natomiast przegrali mniejszą różnicą punktów - 40:50. Zespół głównie opiera swoją siłę na Duńczykach. Jest BjerreKenni Larsen oraz Klindt. To zawsze od nich zależy wynik Panter. Dzisiaj jednak nawet mimo ich dobrej jazdy powinni przegrac. Są zespołem słabszym.

King's Lynn Stars to zespół dużo solidniejszy. Mają jednak ostatnia przestój. Przegrali trzy mecze z rzędu. Powinni jednak dzisiaj zwyciężyć. Nie powinni mieć z tym problemu. Rywal z dolnej półki. Skoro nawet nie poradzili sobie z Coventry to i tym bardziej nie mają szans w dzisiejszym meczu. Wygrana gospodarzy to nasz typ na to spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!