Elite League: Kings Lynn Stars vs. Poole Pirates


W żużlowej Elite League dojdzie do interesującego spotkania. Kings Lynn Stars podejmą na własnym torze Poole Pirates. Goście w ciężkiej sytuacji. Potrzebują łapać punkty, gospodarze dużo lepsi w tabeli. Która z ekip wygra ten ważny pojedynek?

Zawodnicy gospodarzy zajmują drugie miejsce w tabeli. Rozegrali dotychczas 10 spotkań, z czego sześć z nich wygrali. Zdobyli 21 oczek. Wynik niezły, choć nie jest on imponujący. Ostatnie dwa mecze dzisiejsi gospodarze przegrali. Z czego jeden, ostatni 39:53. Jest lekki kryzys, widać. Rywale ich gonią i dzisiaj muszą wygrać jeśli chcą się utrzymać w czołówce - pozostali rywale mają mniej rozegranych spotkań. Stąd też Gwiazdy nie mają zbyt dobrej pozycji.

Gospodarze do dzisiejszej konfrontacji podejdą bez Simona Steada, który w ostatnim meczu polskiej I-ligi doznał kontuzji. Kadrowo gospodarze wyglądają przeciętnie. Jedynym mocnym punktem wydaje się być Niels Kirsten Iversen.

Piraci z Poole natomiast kompletnie sobie nie radzą. Zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Mają osiem spotkań na koncie z czego dwa wygrali. Zespół ma ogromny potencjał, ale nie radzą sobie. Ostatnio doznali fatalnej porażki z Peterborough Panthers (34:59). Zespół sobie kompletnie nie poradził z rywalem, który zajmował ostatnie miejsce.

Dzisiaj goście bez Darcy Warda, który jest kontuzjowany. W roli gościa, za Australijczyka pojedzie Tai Woffinden. Po miesięcznej przerwie wraca też Robert Miśkowiak. Zespół dzisiaj wygląda mimo wszystko solidnie i to może pomów w istotnym zwycięstwie dzisiaj.

Pierwszy mecz obu ekip zakończył się wynikiem 48:45 dla Poole. Drugi natomiast: 49:41. Kings Lynn Stars jechali wtedy również u siebie. Dzisiaj zapowiada się równe widowisko, w którym ciężko znaleźć faworyta. Spodziewamy się jednak, że Woffinden zrobi różnicę i Piraci wygrają dzięki niemu. Poole Pirates to nasz typ na ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poole wygrają, 1.90 Unibet