Elite League: Kings Lynn Stars vs. Swindon Robins


Dzień jak codzień, czyli żużel jest z nami. W Elite League dzisiaj dwa spotkania. Jednak to jedno z nich wygląda niezwykle ciekawie. Kings Lynn Stars podejmą na własnym torze Swindon Robins. Będzie to rywalizacja dwóch ekip, które ze sobą sąsiadują, zatem mają o co walczyć. 

Kings Lynn Stars to aktualnie czwarty zespół ligi. Ewentualna wygrana w dzisiejszej konfrontacji dałaby awans Gwiazdom na trzecią lokatę. Niemniej łatwo nie będzie. Kings Lynn w ostatnim czasie nie rozgrywało spotkań. Ostatnio mecz bowiem rozegrali zaledwie 12 czerwca. Wygrali wtedy łatwo z Wilkami z Wolverhampton 53:37. Ta przerwa jednak nie będzie miała zapewne większego wpływu na dzisiejszy mecz.

Kadrowo zespół wygląda bardzo solidnie. Niestety nastąpi jedna zmiana. Wczoraj na treningu nogę złamał Simon Stead i dzisiaj nie pojedzie. W ramach absencji tego zawodnika będzie stosowane zastępstwo zawodnika, co też nie powinno być kłopotliwe. Na pewno ucieszy się z tego powodu lider zespołu, Niels Kristian Iversen.

Swindon Robins są o lokatę niżej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Mają jednak rozegrany o jeden mecz mniej, co może się odbić w przyszłości. Również walczą o czołową czwórkę. Zespół jednak w ostatnim czasie rozegrał dwa wyjazdy. Przegrali jednak w obu i to przeciwko przeciętnym rywalom, bo z Coventry Bees i Belle Vue Aces. Ponadto nie pojedzie dzisiaj lider drużyny, Hans Andersen - wolał jechać w Danii. Za niego jednak zobaczymy Bombera. Zespół ten jednak wygląda znacznie słabiej niż Gwiazdy.

Dzisiejszy mecz powinien być dość jednostronny. Gwiazdy mają znacznie większy potencjał. Ponadto mają duńskiego gwiazdora, który pojedzie o jeden bieg więcej ze względu na ZZ. Zapowiada się mecz jednej drużyny. Spodziewamy się łatwego zwycięstwa gospodarzy w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!