Elite League: KL Stars vs. Poole Pirates


Nie tylko Polska Ekstraliga jeździ. W Anglii, w Elite League rozegrano już więcej spotkań. Dzisiaj już kolejne. King's Lynn Stars podejmą na własnym torze Poole Pirates. Gospodarze u siebie jeżdżą naprawdę solidnie. Czy dzisiaj ponownie wykorzystają atut własnego toru?

Gospodarze jak na razie są po sześciu spotkaniach. Wygrali cztery z nich i w dwóch ulegli. Mają 14 oczek i zajmują trzecie miejsce. U siebie jak na razie komplet i dzisiaj powinni podtrzymać tę serię. Są silniejszym zespołem. Co prawda wczoraj mieli mecz z Lakeside, który przegrali, ale mimo to powinni dzisiaj już na spokojnie ogarnąć się i wygrać.

Kadrowo gospodarze może wyglądają gorzej na papierze. Nazwiska typu Mads Korneliussen, czy też Nicolai Klindt średnio kojarzą się z dobrymi wynikami. Niemniej w Anglii ci zawodnicy brylują. W dodatku dzisiaj King's Lynn będą mieli Z/Z za Steada. W tym momencie Niels Kristen Iversen powinien pokazać również swój kunszt.

Poole Pirates ten sezon zaczęli niemrawo. Rozegrali zaledwie trzy mecze, z czego wygrali raz. Jedyną wygraną udało im się osiągnąć przeciwko... King's Lynn. Niemniej ten mecz rozegrali u siebie wygrali na styku - 48:45. Lepiej wbrew pozorm wyglądał wtedy zespół Gwiazd. Dzisiaj zatem Piraci mogą być w opałach.

Goście wyglądają teoretycznie lepiej. Jest mistrz świata, Chris Holder, a także inny fenomenalny talent - Darcy Ward. Oba jednak nie spisują się zbyt efektywnie w tym sezonie i to jest mankament. pozostali zawodnicy również nie spełniają się i przywożą słabe wyniki.

Dzisiejszy mecz powinien być rewanżowym dla King's Lynn. Są zespołem silniejszym i potrafią wykorzystać atut własnego toru. Udowodnią, iż wcześniejsza porażka z Poole była przypadkowa. Typujemy wygraną gospodarzy w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: KL Stars wygrają, 1.55 Unibet