Elite League: The Lakeside Hammers vs. KL Stars


Pojedynkiem numer dwa w Elite League będzie konfrontacja dwóch bardzo podobnie prosperujących drużyn. W roli gospodarza zobaczymy The Lakeside Hammers, które zagra z King's Lynn Stars. Oba zespołu prezentują się bardzo solidnie. Niemniej to goście potrzebują bardziej punktów. Czy wygrają?

The Lakeside Hammers to aktualnie czwarty zespół w lidze. Rozegrali do tej pory 18 spotkań, jest to zatem niewiele. Niemniej ich bilans jest niezły. Tracą jednak dość sporo do czołowej trójki. Forma gospodarzy jest w ostatnim czasie dużo słabsza. Przegrali dwa spotkania. Pierwsze na wyjeździe przeciwko solidnemu Birmingham Brummies. Natomiast kolejnym mecze w którym doznali porażki był to bój u siebie przeciwko Swindon Robins 43:47. Ta druga porażka była na pewno niespodzianką i nieco podcięła skrzydła zawodnikom gospodarzy. Dzisiaj jednak powinni powalczyć o komplet.

Zespół gospodarzy pojedzie dzisiaj w najsilniejszym zestawieniu. Główne role odgrywają Polacy, Sebastian Ułamek, a także Piotr Świderski. Obaj często robią różnicę w meczu i dzisiaj ponownie wszyscy liczą na ich lepszą jazdę. Niemniej w zwycięstwie pomóc też musi Lewis Bridger, który jeździ w kratkę.

Rywale, King's Lynn Stars radzą sobie bardzo w kratkę w tym sezonie. Plasują się na szóstym miejscu i rozegrali tyle samo spotkań co rywale. Forma powoli wraca na lepsze tory. Po kilku porażkach z rzędu udało się odnieść triumf nad Peterborogh Panthers - 47:43. Kluczem do sukcesu był występ lidera, Nielsa Kristiana Iversena, który zdobył 14 punktów. Ponadto gość, Kozza Smith, który jechał za kontuzjowanego Porsinga zdobył aż 13 punktów. Dzisiaj wciąż nie wiemy kto pojedzie za Prosinga. Niemniej nie powinno to mieć wpływu na wynik meczu.

Gospodarze wyglądają znacznie lepiej. Ostatnia słabsza forma powinna dzisiaj się odwrócić. Zespół Gwiazd męczył się z outsiderem ligowym co nie świadczy dobrze o drużynie. Jechało jedynie dwóch zawodników. Dzisiaj nawet jeśli gościem będzie solidna jednostka to mimo to powinni ulec. Wygrana gospodarzy to nasza propozycja na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!