Elite League: Peterborugh Panthers vs. Eastbourne Eagles


Do niebywale ciekawej i emocjonującej batalii dojdzie dzisiaj w żużlowej Elite League. Mecz dwóch słabszych zespołów. Peterborugh Panthers w roli outsidera, podejmie Eastbourne Eagles. Czy Panterom uda się nareszcie zbliżyć do bezpieczniejszej pozycji?

Peterborough Panthers to zespół, który rozegrał już 12 spotkań, z czego wygrali jedynie dwa pojedynki. Zajmują przez to ostatnie miejsce w tabeli i mają bardzo ciężką sytuację. Ostatnio przegrali dwa niezwykle ważne mecze przeciwko Coventry Bees. Najpierw u siebie 37:56, a następnie na wyjeździe 40:50. Nie widać by Pantery miały szanse na odbicie się od dna. Dzisiaj muszą jednak ukazać wolę walki, ponieważ rywal nie jest zbyt wymagający.

Kadra gospodarzy wygląda dobrze. Mają lidera, Kennetha Bjerre, a ponadto ich siła opiera się również na dwóch innych niezłych, choć chimerycznych Duńczykach. Mianowicie na Nicolai'u Klindt'cie oraz Kenni Larsenie. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi natomiast kontuzjowany Linus Sundstroem. W ramach absencji będzie zastępstwo zawodnika, co powinno pomóc gospodarzom.

Eastbourne Eagles to zespół, który jest typowym przeciętniakiem. Zajmują siódme miejsce w tabeli i mają małe szanse na końcowy sukces, nawet w play-offach. Są niezwykle chaotycznym zespołem, a ponadto jak doznają porażek to są one bardzo niekorzystne. Świadczy o tym -101 małych punktów. Goście w swojej drużynie mają jednią niezłą postać, Bjarne Pedersena. Pozostali to zawodnicy, których nie można być pewnych. Zdobywają niezwykle nieregularną liczbę punktów. I to również jest szansa dla Panter.

Jeden mecz już rozegrali ze sobą w tym sezonie Pantery z Orłami. Peterborough również jechało u siebie. Wygrali wtedy bez żadnego kłopotu 54:39. Dzisiaj powinno być podobnie. Mają solidniejszą kadrę, a Eastbourne Eagles nie ma dzisiaj zbyt optymistycznej kadry. Naszym typem jest wygrana Panter.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!