Elite League: Poole Pirates vs. Eastbourne


Jedno spotkanie przed nami w Elite League. Będzie to jednak dośc interesujący mecz. Poole Pirates, które walczy o fazę play-off podejmie inny zespół, który wciąż ma matematyczne szanse na to. Mianowicie Eastbourne Eagles. Goście jednak sporo odstają od czołówki i wydaje się być nierealne by mogli awansować. W takim razie Piraci są dzisiaj zdecydowanymi faworytami.

Piraci z Poole to aktualnie piąty zespół Elite League. Mają 33 punkty na koncie i tracą trzy oczka do czołowej czwórki. Dzisiaj mogą się zbliżyć do pierwszych ekip. Rywal bowiem jest z niższej półki. Gospodarze są w bardzo dobrej formie. Ostatnie dwa mecze u siebie wygrali. Pierwszy z nich z liderem, Wolverhampton 46:44. Natomiast kolejny zakończył się niezwykle pewnym triumfem przeciwko Belle Vue Aces 57:34. Piraci są zatem w niezwykle solidnej dyspozycji. Dzisiaj ponownie będą faworyzowani i jeśli nie popełnią banalnych błędów to powinni spokojnie wygrać.

W zespole gospodarzy w końcu zadebiutuje Greg Hancock. Uzyskał pozwolenie na pracę i dzisiaj pojedzie. Ponadto w kadrze są Darcy Ward, który pojechał wczoraj słabo dla Unibaxu oraz świetnie prosperujący Janowski. Ta trójka ma dzisiaj dać Poole wygraną. Jeśli pojadą na swoim optymalnym poziomie to nie powinni mieć z tym kłopotu.

Eastbourne Eagles to zespół, który nie jeździ nadzwyczajnie w tym sezonie. Plasują się dopiero na ósmym miejscu w tabeli. Brakuje motywacji, ale i równej dyspozycji zawodników. Swoje zawsze zrobi Bjarne Pedersen, ale Michelsen czy Woodward nie jeżdżą już tak optymalnie. W dzisiejszym meczu nie pojedzie kontuzjowany Lukas Dryml. W jego miejsce stosowane będzie zastępstwo zawodnika. Forma może ostatnio podskoczyła. Wygrali z Panterami i minimalnie ulegli na wyjeździe Brummies. Naszym zdaniem były to wyjątki, a dzisiaj nie będą mieli tyle szczęścia.

Pojedynek zapowiada się bardzo jednostronnie. Kadra Poole Pirates jest dużo solidniejsza i mocniejszach. Ze względu na kontuzje pojedzie Greg Hancock. Jest on na pewno wzmocnieniem dla gospodarzy. Eagles jeżdżą bardzo chaotycznie. Dzisiaj nie powinni mieć argumentów. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!