Elite League: Wolverhampton Wolves vs. Peterborough Panthers


Dzisiaj bardzo jednostronnie zapowiadający się mecz Elite League przed nami. Lider, Wolverhampton Wolves podejmie bowiem outsidera ligowego. Mianowicie, Peterborough Panthers. Gospodarze to zdecydowani faworyci. Pantery na pewno jednak nie poddadzą się bez walki.

Wolverhampton Wolves jak na razie poczyna sobie znakomicie w Elite League. Zajmują pierwsze miejsce i ewidentnie mają chrapkę na tytuł mistrzowski. Niemniej łatwo nie będzie. Przed nimi jednak dzisiaj mecz, który bez kłopotu powinni wygrać jeśli mają zamiar walczyć o najwyższe laury. Ostatnia forma natomiast jest niezbyt wysoka. Na cztery spotkania wygrali zaledwie jeden mecz, a jedną z porażek ponieśli na własnym torze z ekipą Birmingham Brummies. Brummies to jednak równie silny zespół.

Kadrowo gospodarze wyglądają bardzo solidnie. Jest wracający po kontuzji Tai Woffinden, który już powoli zapomina o bólu. Zajął bowiem trzecie miejsce w Grand Prix Polski, a potem pojechał nieźle w meczu Sparty z Unią Leszno w Ekstralidze. Innym zawodnikiem, który jest w niezłej dyspozycji, jest Fredka Lindgren. Tych dwóch jeźdźców, może dzisiaj dać zwycięstwo gospodarzom.

Pantery z Peterborough natomiast nie mogą uznać aktualnego sezonu do udanych. Zajmują ostatnie miejsce z zaledwie dziewięcioma punktami. Zespół ten jednak ostatnio odniósł niezwykle ważne zwycięstwo nad Eastbourne Eagles. Zatem mają zamiar walczyć oto by opuścić ostatnią lokatę w Elite League. O sile zespołu w znacznej mierze stanowi Kenneth Bjerre, od którego wiele zależy. To on ostatnio poprowadził zespół do triumfu. Wczoraj jednak, w Unii Leszno nie spisał się jak należy, aczkolwiek jego zespół wygrał. Dzisiaj powinien jednak się odpowiednio zmobilizować do tego by przywieźć jak największą liczbę oczek.

Oba zespoły aktualnie dzieli przepaść. Gospodarze są niezwykle silni, a Pantery z zaledwie jednym solidnym ogniwem nie będą tak silni. Sądzimy, zatem, iż to gospodarze dzisiaj bez kłopotu powinni wygrać. Typujemy zatem handicap w stronę gospodarzy, powinni go łatwo pokryć.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Wolves (-13.5), 1.72 Unibet