Elitserien: Hammarby vs. Elit Vetlanda


Wczoraj byliśmy świadkami kilku spotkań w żużlowej Elite League, a dzisiaj przenosimy się do Szwecji, do Elitserien. Przed nami bardzo zacięty bój z dołu tabeli. Hammarby Stockholm podejmie na własnym torze Elit Vetlandę. Oba zespoły potrzebują punktów. Który z nich wygra w dzisiejszej konfrontacji?

Hammarby Stockholm to zespół, który na razie nie może uznać sezonu za udany. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Hammarby spisuje się w ostatnim czasie beznadziejnie. Dwie poprzednie kolejki to porażki na wyjeździe przeciwko Piraternie, 28:62, a także ze Smederną 38:52. Zatem widać, że nie mają w ostatnim czasie odpowiedniego potencjału. Dzisiaj powinno być jednak dużo łatwiej. Niemniej muszą wyjść na tor odpowiednio zmotywowani.

Kadra Hammarby nie wygląda wcale źle. Jest Grzegorz Walasek, a także Artiom Łaguta. Ponadto ostatnio do formy powraca Aleksandr Łoktajew i dzisiaj powinien również być mocnym punktem drużyny. 

Elit Vetlantwa również nie radzi sobie jak powinna. Zajmują zaledwie szóste miejsce w tabeli. Ponadto wygrali tylko dwa mecze w tym sezonie. Jest to dość zaskakujące, ponieważ mają solidną kadrę. A w niej między innymi Jarosław HampelBartosz ZmarzlikMartin Vaculik czy też Janusz Kołodziej. Są zatem solidnie zbudowanym zespołem. Brakuje jednak zwycięstw. Dzisiaj będą jednak mieli szanse na triumf. Muszą jednak mocno się skoncentrować podczas wyścigów.

Przed nami niebywale ciekawy pojedynek. Oba zespoły mają spore szanse na triumf. Niemniej to goście wydają się wyglądać znacznie solidniej. Mają dużo lepszą kadrę i w wielu przypadkach mieli niezwykłego pecha gdy przegrali. Dzisiaj sądzimy jednak, iż wygrają. Stąd też nasz typ na wygraną gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Elit Vetlanda wygra, 2.45 Unibet