Elitserien: Indianerna vs. Vastervik


Innym ciekawie zapowiadającym się meczem w Elitserien będzie rywalizacja Indianerny Kumla z zespołem Vastervik Speedway. Dwie ekipy, które dzieli niewielka różnica w tabeli. Niemniej jest jednak zasadnicza różnica w klasach obu zespołów. Czy zatem dużo lepsza na papierze Indianerna wygra ten mecz?

Indianerna Kumla to zespół, który ma w tym sezonie powalczyć o mistrzostwo. Dzisiaj będą mogli poprawić swoją pozycję, gdyż dojdzie do spotkań dwóch wyżej plasowanych rywali. Gospodarze zatem zajmują trzecie miejsce i jeżdżą w tym sezonie bardzo dobrze. Szczególnie u siebie radzą sobie bardzo dobrze, wygrali dwa z trzech spotkań, a jedno zremisowali - przeciwko liderowi. Ostatni mecz jednak był jednak pechowy dla drużyny Indianerny - przegrali na wyjeździe dwoma punktami ze Smederna (2. miejsce w tabeli). 

Zdecydowanym liderem w zespole gospodarzy jest Niels Kristian Iversen, który notorycznie zdowya dwucyfrową liczbę oczek. Ponadto zespół może liczyć na Rune Holtę, który ten sezon ma w miarę udany. Ponadto lepszym punktem zespołu jest Fin, Joonas Kylmaekopi, który także dorzuca odpowiednią liczbę punktów. Czasami nie może się odnaleźć Lindbaeck, ale u siebie jednak również zdobywa odpowiednią liczbę oczek. Kadra jest zatem bardzo solidna i regularna.

Vastervik Speedway to typowy przeciętniak ligowy. Zajmują piąte miejsce i jeżdżą w kratkę. Ostatnia dyspozycja jest rónież w kratkę. To jednak ekipa swojego toru. Co prawda wygrali dwa mecze na wyjeździe, ale z Hammarby oraz Vargarną, które nie są w tym sezonie mocnymi przeciwnikami. Dzisiaj nie będzie im łatwo. Kadra jest niezła, ale jednak nieco chaotyczna. Każdy zawodnik jeździ dość optymalnie i nie ma zdecydowanego lidera. Dzisiaj jednak to może być problematyczne, gdyż nie ma komu rywalizować z genialnym Duńczykiem.

Ta rywalizacja powinna być dość jednostronna. Gospodarze są zdecydowanie solidniejszym zespołem i mogą sporo zyskać po zwycięstwie. Nieco lepsza kadra, a i to, że będą jeździć na własnym torze to kolejne atuty po stronie Indianerny. Wygrana gospodarzy to nasza propozycja na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Indianerna wygra, 1.20 Unibet