Elitserien: Smederna vs. Indianerna


Kolejnym spotkaniem w Elitserien będzie arcyciekawy mecz z góry tabeli. Ikaros Smederna podejmie u siebie Indianernę. Dwa solidne zespoły zmierzą się ze sobą. Obie z szansami na duże osiągnięcie w tym sezonie. Komu zatem uda się zwyciężyć w hicie kolejki?

Smederna zajmuje aktualnie trzecie w tabeli. Są zatem bardzo dobrą ekipą. Ostatnie spotkania wyglądały znakomicie w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy. Wygrali bowiem cztery mecze z rzędu. W ostatniej kolejce jednak przegrali. Ulegli Vasterwikowi 43:46. Był to bardzo wyrównany mecz, świadczy o tym wynik. Dzisiaj również spodziewają się wyrównanego boju i pełnej koncentracji od samego początku.

Kadra Smederny jest jednak bardzo solidna. Dzisiaj zobaczymy na pewno powracającego po lekkim urazie lidera drużyny, Andreasa Jonssona. Ponadto w zdobywaniu punktów ma pomóc Krzysztof BuczkowskiGrigorij Łaguta. Są zespołem solidnym, aczkolwiek rywal również z wyższej półki.

Indianerna jest oczkowyżej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Ponadto doznali tylko jednej porażki w dotychczasowych sześciu spotkaniach. Ulegli w pierwszej kolejce, na wyjeździe przeciwko Vasterowikowi. Niemniej rywal ten jeździ całkiem nieźle na własnym torze. Ponadto resztę spotkań wygrywali, a jeden zremisowali z innym rewelacyjnie spisującym się zespołem, Piraterną. Kadrowo również są niebywale solidni. Jest świetnie jeżdżacy Iversen, a i nieźle spisujący się na torach w Szwecji Lindbaeck. Zatem mogą dzisiaj powalczyć o triumf.

Mecz powinien być bardzo wyrównany. Smederna u siebie jest bardzo solidna, ale i Indinerna spisuje się świetnie. Oba zespoły mają bardzo mocne kadry. Minimalnie lepsi powinni być gospodarze, ale mimo to goście nie odpuszczą. Typujemy dodatni handicap w stronę gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Indianerna (+6.5), 1.80 Unibet