Gollob ponownie mistrzem świata?


Walka o mistrzostwo świata na żużlu w tym sezonie po raz kolejny będzie emocjonująca. Niemniej pojawiło się kilka postaci, które mogą w tym sezonie zaskoczyć. Ale być może i doświadczeni jeźdźcy wykorzystają swoje umiejętności. Być może taką postacią będzie Tomasz Gollob.

Jak na razie nasz najlepszy żużlowiec ostatnich lat radzi sobie znakomicie. Jest pierwszym zawodnikiem w klasyfikacji generalnej i na pewno będzie jednym z faworytów do końca sezonu. Ponadto i Gollob radzi sobie znakomicie w Unibaxie Toruń, z którym aktualnie jest związany kontraktem. Na pewno chciałby wrócić na tron, szczególnie, że już niewiele sezonów do końca kariery pozostało naszej gwieździe żużla.

Jarek Hampel natomiast jest również wymieniany jako jeden z faworytów. Sam zawodnik jest wysoko w klasyfikacji. Ponadto ma świetny sprzęt i w jednym z wywiadów dla znanego serwisiu wypowiedział się, iż czuje się w tym sezonie bardzo mocny. Udowania to w zespołach dla których jeździ. Zdobywa ogromną liczbę punktów. W Grand Prix również radzi sobie w niebagatelny sposób. Zatem w tym sezonie Polacy ponownie mogą udowodnić swoją klasę.

Trzeba jednak pamiętać o mistrzu świata z poprzedniego sezonu - Chris Holder. Australijczyk w tym sezonie jednak nieco stracił swój błysk i jak do tej pory nie zachwycił. W ligowych bataliach również jeździ w kratkę. Niemniej koniecznie trzeba wspomnieć o nowej, wschodzącej gwieździe. Tai Woffinden znakomicie prosperuje w tym sezonie. Dla Sparty Wrocław, jak i w Anglii gromadzi spore ilości punktów. W Grand Prix Europy również pojechał znakomicie. Zajął czwarte miejsce. Jest on nadzieją Anglików, którym brakuje gwiazd w ostatnim czasie. Rywale nie mogą go lekceważyć.

Naszym zdaniem będzie to bardzo zacięty sezon. Doświadczenie wymiesza się z młodością. Niemniej jednak to pierwsze powinno być znaczące. Dlatego też spodziewamy się, że to jeden z Polaków wygra w tym sezonie mistrzostwo świata na żużlu. Spodziewamy się też, że będzie to Tomasz Gollob.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Gollob mistrzem świata, 3.25 Unibet