Grand Prix Danii


Jedno z ciekawszych Grand Prix na żużlu przed nami. w Kopenhadze mnóstwo emocji przed nami. Walka o triumf w tym roku jest bardzo wyrównana. Tutaj jednak ciężko znaleźć faworyta. Kto zatem wygra w Danii? Będzie to Nicki Pedersen, a może Polacy zaskoczą?

Jak na razie liderem w klasyfikacji generalnej jest Emil Sajfutdinov. Niemniej za plecami czai się kilku żużlowców. W tym i zaskoczenie sezonu, Tai Woffinden. Ponadto Niedaleko są również Chris Holder, a i Jarosław Hampel, który musi się odrodzić. Ostatnio jednak pojechał znakomicie i widać, że wraca do formy. Gorzej z Tomaszem Gollobem, który ewidentnie nie ma udanego sezonu. Potrzebuje jakiegoś solidnego występu by in się obudził z zimowego snu.

W zeszłym sezonie odbyły się tutaj niezwykle ciekawe zawody. Triumfował wtedy Jason Crump, który już przeszedł na emeryturę. W czołówce znalazł się nieoczekiwanie Lindgren, a na ostatnim stopniu podium stanął Hancock, który dzisiaj może być niebywale groźny. Polacy nie mogą uznać tego turnieju za udany. Hampel upadł i zakończył wtedy jazdę, a Gollob zdobył zaledwie trzy punkty, przegrywając cztery z pięciu biegów. Sądzimy jednak, iż dzisiaj mimo wszystko Polscy żużlowcy pojadą solidniej.

Dania, czyli Vojens to bardzo specyficzny tor w hali. Trudno jest się przestawić by świetnie sobie tutaj poczynać. Udaje się to najlepszym z żużlowców. Dzisiaj czołówka może jednak należeć też do niebywałego Iversena, który w tym sezonie spisywał się znakomicie. Może być czarnym koniem zawodów.

My upatrujemy kilku faworytów. Jednym z nich będzie na pewno Jarek Hampel. Ostatnio świetnie spisuje się w swoim zespole, a i tutaj się odrodził. Ponadto na pewno Iversen i Pedersen będą groźni u siebie. Ponadto nie można lekceważyć znakomitego Rosjanina, choć on tutaj może nie stanąć na podium. Woffinden może również mieć ciężko. Typujemy mimo wszystko wygraną Iversena, ma wystarczający potencjał do tego.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Iversen wygra, 7.00 Unibet