Grand Prix Polski!


Niebywale emocjonujące zawody przed nami w Gorzowie. Będzie to turniej z cyklu Grand Prix. Śmietanka żużlowa zawita dzisiaj w Lubuskiem. Woffinden powraca do rywalizacji, aczkolwiek może mu być niezwykle ciężko, niemniej będzie na pewno emocjonująco. Który z Polaków będzie miał dzisiaj swój dzień?

Jak na razie w czołówce cyklu jest dość nietypowo. Pierwszy jest Emil Sajfudtinov, natomiast kolejne miejsce zajmuje Tai Woffinden, który mimo kontuzji w Cardiff, wciąż jest blisko czołówki. Traci bowiem osiem punktów do lidera z Rosji. Dzisiaj jednak może to być turniej zupełnie innych postaci. Chris Holder zapowiada, iż chce dzisiaj nadrobić punkty do czołówki. Na pewno stać Australijczyka na to. Zapowiada zwycięstwo i będzie niezwykle niebezpieczny.

Ponadto warto zwrócić uwagę na zawodników, którzy jeżdżą tutaj na codzień. Niels Kristen Iversen dzisiaj jest jednym z faworytów. To co ten Duńczyk wyprawia na tym torze jest niebywałe. Będzie dzisiaj jednym z faworytów. Ponadto genialnie spisuje się Krzysztof Kasprzak, który jak na razie świetnie radzi sobie w Grand Prix. Widać, że obudził się ze snu zimowego. Dzisiaj jednak również groźny powinien być inny Polak, Tomasz Gollob. Jeździł bowiem dla gorzowskiej Stali. 

Zeszłoroczna batalia przyniosła jednak dość niebywałe wyniki. Zwyciężył Martin Vaculik, a na podium stanęli również Bartosz Zmarzlik oraz Chris Holder. Polak spisał się znakomicie i dzisiaj również pojedzie z dziką kartą. Niemniej z tej czołowej trójki, jedynie Australijczyk wygląda solidnie przed dzisiejszymi zawodami.

Reasumując spodziewamy się niebywałej walki. Czołówka dla nasz to Holder, Iversen, Kasprzak, Emil oraz Gollob. Ta piątka powinna walczyć o zwycięstwo. Wielką nie wiadomą jest występ Nicki Pedersena, który odpoczywał przez ostatnie dwa tygodnie, podobnie również Tajski. Niemniej sądzimy, iż wcześniej wymieniona piątka będzie dzisiaj walczyć o tytuł.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!