KHL: Amur Khabarovsk vs. Novosibirsk


     Ciekawa batalia odbędzie się w czwartkowy poranek. W Kontinental Hockey League zmierzą się dwa różnie prezentujące się zespoły. Gospodarzem będzie dużo niżej notowany Amur Khabarovsk, natomiast rywalem jest niezła ekipa z Novosibirska. Czego możemy się spodziewać po gospodarzach? Czy w końcu zaczną wygrywać, czy ponownie przegrają?

     Amur Khabarovsk to zespół, który spisuje się fatalnie. Zajmują przedostatnie miejsce w konferencji wschodniej i raczej mogą jedynie pomarzyć o grze w Play-Offach. Amur jednak ostatnio odżył. Po serii 6 porażek z rzędu wygrali z Novokuznetskiem 5:1! Świetny pojedynek rozegrał Jakub Pertuzalek, który strzelił dwie bramki i zaliczył asystę. Jest on najlepszym zawodnikiem gospodarzy, bez niego oraz jego towarzysza z ataku - Hytonena ten zespół zająłby najprawdopodobniej ostatnie miejsce w całej lidze. Mają jednak liderów i z rzadka zespół zagra świetnie, tak jak to zrobili ostatnio. Gospodarze mają matematyczne szanse na awans do PO, ale muszą się wziąć w garść - ostatni mecz ukazał, że mają możliwości. Czy i dzisiaj sobie poradzą? Rywal z Novosibirska jest dużo wyżej notowany. Zajmują we wschodniej konferencji wysokie, piąte miejsce i mają spore szanse na awans do kolejnej fazy. Zespół ten jest bardzo chaotyczny. Goście po serii porażek (4) wygrali ostatnie 3 spotkania. Rywale to jednak z tej niższej półki: Lev, Novokuznetsk oraz właśnie Amur, który pokonali 3:2. Był to dobry mecz dla Amuru Khabarovsk, ponieważ wbrew pozorom byli bliscy zdobycia, choć jednego punktu. Niestety Juri Lehtera zapewnił Novosibirskowi zwycięstwo. On jest liderem gości i na niego Amur musi szczególnie uważać. Ten chłopak strzelił może jedynie 8 goli, ale za to ma aż 20 asyst i ma on ogromny potencjał. 

     Tak jak wyżej zostało napomniane, w ostatnim meczu Amur przegrał w samej końcówce. Grali świetnie i naprawdę mają szanse w tej rywalizacji. Zespół jakby przeżył odmianę, ponieważ w spotkaniu z Novokuznetskem zagrali fantastycznie i zależy tym chłopakom na awansie. Amur powinien wygrać, a kurs na to wydarzenie jest bardzo atrakcyjny, dlatego też polecam ten zakład.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Amur Khabarovsk (ML), 1.78 Unibet