KHL: Traktor Chelyabińsk vs. AK Bars Kazań


Play-offy w Kontinental Hockey League są bardzo emocjonujące, aczkolwiek na razie jednostronne. W meczach Dynama ze SKA na razie zespół z Moskwy dominuje. W drugim półfinale Traktor Chelyabińsk na razie przegrywa z Barsem Kazań 0:2. Dzisiaj gospodarze stoją przed szansą odrobienia jednej przegranej. Czy uda im się to?

Traktor Chelyabińsk ogółem sezon ma bardzo udany za sobą. W fazie play-off mieli większe problemy jedynie z Barysem Astana. Niemniej są teraz w finale konferencji wschodniej, co jest ich sporym sukcesem. Niestety nie radzą sobie z Barsem Kazań. Na razie dwa spokojnie przegrane mecze i teraz u siebie będą walczyć o ważne zwycięstwo. 

Kadra gospodarzy jest bardzo równa i solidnie punktująca w tej fazie play-off. W ekipie wyróżnia się Petri Kontiola, który już zgromadził 13 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Ponadto ma kto go wspierać. Świetnie prosperują bowiem PanovChistov czy Yakustenya. Niestety Panov dzisiaj może nie wystąpić, a to będzie kłopot. Mimo to zespół jest równy i uzupełnia się.

AK Bars Kazań po ciężkiej konfrontacji z Salavatem Ufa wreszcie pokazuje swój optymalny poziom. Świetnie idzie im w spotkaniach z Traktorem. W pierwszym meczu co prawda potrzebowali nieco się sprężyć to już w drugim spokojnie ograli rywala. Dzisiaj zatem pewność siebie po stronie gości. 

Kadra AK Barsu Kazań wygląda mimo wszystko lepiej. Wciąż jest świetnie dysponowany, wielokrotnie wspominany Alexei Morozov, który jest ikoną tej drużyny. Warto też dodać, Zaripov, Pesonen czy Tereshchenko są w niebywałej dyspozycji. Siła jest po stronie gości.

W tym sezonie konfrontacje pomiędzy tymi zespołami w zdecydowanej większości po stronie Barsu Kazań. Dzisiaj ponownie mogą powalczyć, szczególnie, że Traktor już powoli się wypala. Niemniej naszym zdaniem Bars Kazań może jako jedyny nawiązać walkę z Dynamem bądź SKA o tytuł.  Wygrana gości to nasz typ na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: AK Bars Kazań (ML), 2.02 Unibet