KMŚ: Monterrey vs. Chelsea Londyn


     Dzisiaj odbędzie się drugi półfinał w Klubowych Mistrzostwach Świata. Będzie to ciekawe starcie zespołów z Ameryki Środkowej oraz Europy. Zespół Monterrey podejmie bowiem zdobywcę europejskiej Ligi Mistrzów - Chelsea Londyn. Ogromnie faworyzowana Chelsea może mieć jednak kłopoty. Czy faktycznie Londyńczycy zlekceważą niżej notowanego rywala?

     CF Monterrey to zespół grający na codzień w Meksyku. Zespół już ponad miesiąc temu zakończył rozgrywki ligowe w których odpadli w 1/4 finału z póżniejszym zwycięzcą ligi. Przyjechali do Japonii by powalczyć. I w pierwszym starciu poszło im bardzo dobrze. Ograli bardzo pewnie koreański Ulsan 3:1. Świetnie spisał się Delgado, który trafił dwukrotnie do siatki rywala. Zespół jest bardzo dobrze skonstruowany. Wymieszane jest doświadczenie z młodością. Jest na pewno wymagającym rywalem i nie przyjechali tutaj na wakacje. Również mają zamiar powalczyć o końcowy triumf i oby zespół z Anglii ich nie zlekceważył.

     Chelsea Londyn to wszystkim dobrze znany zespół. W ostatnim czasie radzący sobie dość przeciętnie. W Premier League zajmują trzecie miejsce, ale ze stratą aż 10 punktów do lidera z Manchesteru. Ostatnia forma to dwa bezbarwne remisy z Fulham i Manchesterem City. Przegrali z West Hamem United po fatalnym spotkaniu. Ostatnio zaczeli wygrywać. Pokonali Nordsjaeland 6:1 w Lidze Mistrzów, co i tak nie dało im awansu do kolejnej fazy i muszą się zadowolić LE. Poza tym ograli Sunderland 3:1. Zespół The Blues ma ogromny problem. W kadrze wszyscy narzekają na Torresa, który gra fatalnie. Dzisiaj zabraknie na pewno Terryego, a wciąż zagadką jest występ Lamparda. Jeśli tak też będzie to drużyna będzie miała ogromny kłopot. Widać, że brakuje im Drogby, który był filarem drużyny. Może dzisiaj jednak znajdzie się drugi taki?

     Ten turniej jest dość prestiżowy. Zazwyczaj wygrywają go zespoły z europy. W tym roku może być inaczej. Chelsea nie jest już w takiej formie jak wcześniej. Tracą mnóstwo punktów w lide, a także sporo goli. Zespół jest niepoukładany. Stąd też w tym meczu warto pójść lekko w stronę kopaczy z Meksyku. Kurs na ich wygraną bądź remis jest bardzo wysoki, polecam jednak zagrać po małej stawce.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Monterrey lub remis, 2.55 Unibet