NBA: GS Warriors vs. PHI 76ers


Mecz Dawida z Goliatem w NBA przed nami. Niemniej Dawidem jest zespół, który nie jest magnatem w lidze, ale na pewno jest zdecydowanym faworytem. Otóż Golden State Warriors podejmą u siebie fatalną Philadelphię 76ers. Gościom kompletnie nie wychodzą ostatnie mecze.

Golden State Warriors (@ 1.03) to ósma drużyna konferencji zachodniej. Będą zatem do końca walczyć o upragniony występ w TOP8 konferencji - play-off. Bilans optymalny (30-21). Niemniej ciągle muszą pracować nad poprawą. Forma chaotyczna, acz ostatecznie niezła. Pięć ostatnim pojedynków to trzy wygrane. Gospodarze będą musieli sobie ponownie radzić bez Lee. Ponadto nie wiadomo czy zagra dzisiaj Bogut. Mimo tych absencji wciąż są zdecydowanymi kandydatami do sukcesu tej nocy.

Philadelphia 76ers (@ 16.00) to dzisiaj drużyna, która dzisiaj po prostu ma przegrać. Są przedostatnią siłą na wschodzie i ciężko będzie poprawić pozycję. Co ciekawe na początku sezonu gromadzili niezwykłe zwycięstwa, by ostatecznie zacząć grać fatalnie. Ostatnie dziesięć spotkań to tylko jeden triumf. Dzisiaj ponownie będzie niebywale trudno wywalczyć sukces.

Po stronie przyjezdnej wiele zależeć będzie dzisiaj od formy Evana Turnera, który ostatnio nie popisał się w meczu z Lakersami. Co prawda lepiej niż w całych rozgrywkach zagrali tacy koszykarze jak Young, czy Tony Wroten, to wciąż przegrali sromotnie, bo aż 45 punktami. Dzisiaj będzie ciężko po raz kolejny.

Obie ekipy zagrały ze sobą zaledwie jeden mecz na wschodnim wybrzeżu. Wtedy triumfowała drużyna Golden State Warriors (110:90). I dzisiaj nie będą mieli kłopotu ze zwycięstwem. Pytanie jednak jest następujące: Jak wysoko zamierzają wygrać. Sądzimy, iż minimum dwadzieścia punktów różnicy będzie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Warriors (-19.5) @ 2.90 Unibet