NBA: Kolejny mocny „Grzmot”?


Powrót do gry Serge’a Ibaki odmieniła zespół Thunder, który przegrywa z San Antonio Spurs już tylko 1:2. Dziś w nocy w Oklahomie dojdzie do starcia nr 4, które może mieć niebagatelne znaczenie dla losów rywalizacji.

Oklahoma City Thunder 1.67, San Antonio Spurs 2.23 – godz. 3.05

Jeśli to goście odniosą trzecie zwycięstwo w cyklu, to w kontekście kolejnego meczu, który zostanie rozegrany w San Antonio, będą w komfortowym położeniu. Awans do finału NBA Spurs to kurs 1.20.

Po dwóch domowych zwycięstwach Gregg Popovich, szkoleniowiec „Ostrów” nie przewidywał raczej tak wyraźnej porażki w meczu nr 3. Tymczasem odmieniona ekipa Thunder zagrała wyśmienicie, przez cały mecz wyraźnie dominując na parkiecie. W grze Spurs utrzymywała świetna forma rzutowa Manu Ginobilego, ale nawet ten zawodnik nie był w stanie zatrzymać „Grzmotu”. Nikt nie ma wątpliwości, że to powrót Ibaki tchnął w zespół z Oklahomy nowe życie. Sam hiszpański podkoszowy zaliczył 15 punktów, 7 zbiórek i 4 bloki. Do tego świetnie pracował w defensywie, gdzie mocno uprzykrzył życie Timowi Duncanowi.

 

Gdy do Ibaki dodamy znajdujących się w dobrej dyspozycji Rusella Westbrooka i oczywiście niesamowitego Kevina Duranta, to wówczas jasne staje się, że rywalizacja w parze Thunder vs Spurs dopiero nabiera rumieńców. Finał Konferencji Zachodniej może być dużo ciekawszy niż walka na Wschodzie, gdzie już o krok od awansu są obrońcy mistrzowskiego tytułu z Miami. Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze, a kurs na ich zwycięstwo przynajmniej trzema punktami wynosi 1.90.

Mecze fazy play-off NBA oglądaj w Unibet TV!

Jeśli NBA to oczywiście także i nasz konkurs , w którym do wygrania jest 100 zł* doładowania na koncie Unibetu. W komentarzach pod tym tekstem prosimy o typowanie dokładnego wyniku dzisiejszego meczu Thunder vs Spurs (jedna osoba = maksymalnie jedno wskazanie). Jeśli nikt nie trafi dokładnego rezultatu, nagrodę zgarnie osoba, która trafi zwycięzcę meczu i będzie punktowo najbliżej dorobku zwycięskiego zespołu. Wskazania dotyczą wyniku końcowego, włącznie z dogrywką, zatem nie ma sensu obstawianie remisów. Typy przyjmujemy do drugiej w nocy. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę. Zwycięzcę ogłosimy w komentarzach jutro rano. Skontaktujemy się z nim także poprzez prywatną wiadomość na Facebooku – w tym celu (WAŻNE) prosimy o włączenie opcji przyjmowania wiadomości od nieznajomych. Życzymy powodzenia!

* wygrana przed wypłaceniem musi zostać obrócona przynajmniej 6 razy po minimalnym kursie 1.4