NBA: Miami po raz czwarty?


Po wczorajszym zwycięstwie z Chicago Bulls o krok od awansu do II rundy playoffów jest już Washington Wizards Marcina Gortata. Jeszcze łatwiej awans uzyskać może faworyt całego sezonu – Miami Heat. „Żary” prowadzą 3:0 w rywalizacji z Charlotte Bobcats. Dziś w nocy mecz nr 4. 

Charlotte Bobcats 3.90, Miami Heat 1.27 – godz. 01.05

Poprzednie trzy mecze między tymi drużynami kończyły się zwycięstwami Miami 99:88, 101:97 i ostatnio w Charlotte 98:85. We wszystkich spotkaniach rzucano więc w sumie minimum 183 punkty. Over 180,5 na mecz nr 4 to w naszej ofercie kurs 1.40.

Bobcats nie są zbyt wymagający rywalem dla kandydatów nr 1 NBA. Dwukrotni mistrzowie ostatnich sezonów wygrywają spokojnie i dziś w nocy spróbują zapewnić sobie dłuższy wypoczynek przed półfinałami konferencji. Wygrana Heat przynajmniej ośmioma punktami wyceniana jest na 1.94

Mecz Bobcats vs Heat, podobnie jak wszystkie mecze play-off NBA można obejrzeć na Unibet TV.

W kapitalnej dyspozycji jest oczywiście LeBron James. Najczęściej wyszukiwany w Internecie w USA sportowiec prowadzi zespół z Miami do kolejnych zwycięstw samemu rzucając w poprzednich meczach 27, 32 i 30 punktów. Swoje cegiełki dokładają oczywiście także inni czołowi zawodnicy mistrza NBA – Dwayne Wade i Chris Bosh.

Na dzisiejszy mecz przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania jest 100 zł* doładowania na koncie Unibetu. W komentarzach pod tym tekstem prosimy o typowanie dokładnego wyniku meczu Bobcats - Heat (jedna osoba = maksymalnie jedno wskazanie) Jeśli nikt nie trafi dokładnego rezultatu, nagrodę zgarnie osoba, która trafi zwycięzcę meczu i będzie punktowo najbliżej dorobku zwycięskiego zespołu. Wskazania dotyczą wyniku końcowego, włącznie z dogrywką, zatem nie ma sensu obstawianie remisów. Typy przyjmujemy do północy. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę. Zwycięzcę ogłosimy w komentarzach jutro rano. Skontaktujemy się z nim także poprzez prywatną wiadomość na Facebooku – w tym celu prosimy o włączenie opcji przyjmowania wiadomości od nieznajomych. Życzymy powodzenia.

* wygrana przed wypłaceniem musi zostać obrócona przynajmniej 6 razy po minimalnym kursie 1.4