NBA: MIL Bucks vs. BOS Celtics


Pojedynek drużyn, które zawodzą w tym sezonie swoich fanów w NBA przed nami. Outsider, Milwaukee Bucks zagrają bowiem z Bostonem Celtics. Obie drużyny nie potrafią wykorzystać swojej mocy. Zatem powinniśmy być świadkami spotkania, w którym jedna z drużyn coś udowodni.

Miwaukee Bucks (@ 1.94) gra tragicznie w tym sezonie. Już po lekko ponad połowie sezonu zasadniczego można powiedzieć, iż nie zagrają w play-off. Ich bilans jest fatalny: 9-41 i ostatnie miejsce w konferencji. Ostatnie dziewięć spotkań to tylko jedna wygrana, choć niespodziewana. Pokonali bowiem na własnym parkiecie Knicksów. Atutem dla gospodarzy może być już powolne uporanie się z plagą kontuzji. Dzisiaj zagrać powinni Udoh, czy też Mayo.

Boston Celtics (@ 1.88) jest obecnie poza ósemką w konferencji zachodniej. Dwunasta lokata to na pewno nie jest pozycja marzeń dla tak znakomitego klubu. Bilans jest bardzo słaby (18-34). Jeśli jednak seriami zaczęliby wygrywać, wciąż mogą mieć szanse na awans do upragnionego TOP8. Forma Bostonu poprawia się. Na cztery mecze przegrali zaledwie jeden, co powinno być początkiem lepszej formy.

Szczęśliwą wiadomość dla gości jest powrót Rajona Rondo, który ma być postacią odmiany dyspozycji Bostonu Celtics. Już po kontuzji rzucił piętnaście punktów, asystując przy dwunastu rzutach kolegów z drużyny. Kadra zatem będzie dzisiaj silna.

Aż trzy mecze zagrały ze sobą oba zespoły. I co ciekawe, dwukrotnie wygrała drużyna Bucks. W gwoli przypomnienia ten zespół zwyciężył ledwie 9 spotkań w tym sezonie. Niemniej Boston zaczyna powoli piąć się w górę. Sądzimy, iż dzisiaj pewnie zatiumfują.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Boston (-2.5) @ 2.12 Unibet