NBA: MIN Timberwolves vs. HOU Rockets


Przed nami ciekawy pojedynek w NBA. Zagrają ze sobą ekipy, które walczą o play-offy, czy też lepszą lokatę przed nimi. Minnesota Timberwolves podejmie na własnym parkiecie Houston Rockets. Obie drużyny powinny dzisiaj stoczyć bardzo ciekawy bój. Niemniej ciężko znaleźć faworyta.

Minnesota Timberwolves (@ 2.60) to zespół, który na razie nie spełnia swojego celu minimum na ten sezon. Mianowicie zajmują dopiero jedenaste miejsce w konferencji zachodniej i nie będzie tak łatwo wywalczyć miejsca w ósemce. Ponadto forma gospodarzy jest bardzo słaba - sześć spotkań to zaledwie jeden triumf. Szczęśliwie dla Wilków zagra dzisiaj Kevin Love, który początkowo miał nie wystąpić. Temu zawodnikowi gra się bardzo dobrze przeciwko Rockets i będzie chciał powtórzyć dobry wynik.

Houston Rockets (@ 1.50) to jeden z kandydatów na czarnego konia w tym sezonie. Obecnie są na piątej pozycji w tej samej konferencji. Nie tracą również dużo do ekip wyżej notowanych. Zatem będą walczyć do końca o lepsze wyniki. Forma gości jest jednak bardzo wysoka. Pięć spotkań wygranych z rzędu na pewno motywuje zawodników do kolejnych sukcesów.

Mocną bronią przyjezdnych jest na pewno Howard, który w ostatnim meczu nie zanotował dobrych statystyk. Dzisiaj będzie jednak w stanie poprawić swój rezultat. Ponadto i Lin nie narzeka na brak formy. Jedyną postacią, której dzisiaj zabraknie jest James Harden. Niemniej bez niego spisują się równie dobrze.

W obecnym sezonie rozegrane zostało tylko jedno spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Zwycięsko wyszła drużyna Houston Rockets. Dzisiaj ponownie są faworyzowani, aczkolwiek łatwo nie będzie. Wilki potrafią grać u siebie bardzo dobrze ogólnie, jak i z Houston właśnie. Dodatni handicap w stronę gospodarzy to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Minnesota (+6.5) @ 1.67 Unibet