La Liga: FC Barcelona vs. Majorka


Dzisiejsze spotkanie w La Lidze zapowiada się wbrew pozorom bardzo ciekawie. FC Barcelona podejmie na Camp Nou Majorkę. Gospodarze są ogromnymi faworytami tego spotkania, niemniej w przyszłym tygodniu mają dużo ważniejszy mecz w Lidze Mistrzów i to jest dla nich priorytet. Czy stać zatem Majorkę na sprawienie mega sensacji?

FC Barcelona w tym sezonie już może spać spokojnie jeżeli chodzi o triumf w La Lidze. Mają ogromną przewagę, której nie powinni stracić. Niemniej mają lekki kłopot w Lidze Mistrzów. W ostatnim spotkaniu z PSG zremisowali po kontrowersyjnym meczu 2:2. W kolejnym tygodniu rewanż przed nimi. Trener Vilanova twierdzi, iż jest to priorytet dla Katalończyków. Dzisiaj zatem wyjdą mniej skoncentrowani na murawę.

Pojedynek na Camp Nou może zatem obfitować w ogromną liczbę zmian w podstawowej kadrze gospodarzy. Spodziewamy się diametralnej zmiany, ponieważ Duma Katalonii w tej chwili chce koniecznie wywalczyć triumf w Lidze Mistrzów. W dzisiejszym meczu najprawdopodobniej nie zobaczymy Messiego, nawet na łąwce rezerwowych.

Majorka to zespół, który w tym sezonie może pożegnać się z Primera Division. Będą zatem walczyć w każdym pojedynku, nie zważając nawet na to czy grają z Barceloną czy z Celtą Vigo. Majorka gra jednak chaotyczną piłkę. Potrafią pokazać, że stać ich na wygraną, ale też zawiodą przy najlepszej okazji i tracą punkty seriami. Dzisiaj czeka ich bardzo ciężkie zadanie, aczkolwiek na pewno będą mieli w głowie to, iż nawet Celta Vigo potrafiła ukraść punkty Barcelonie. Zapowiada się zatem, iż dzisiaj goście powalczą o punkty.

Mecze Barcelony z Majorką kończą się zazwyczaj wygraną Dumy Katalonii. Ostatnio wygrali 4:2. Dzisiaj zatem ponownie będą walczyć o triumf, ale w innych nastrojach. Majorka wyjdzie bardziej zmotywowana. Spodziewamy się walki i bramek. Majorka już trafiała na Camp Nou - dzisiaj liczymy, iż ponownie tego dokonają. Oba zespoły strzelą gola w tej rywalizacji to nasz zakład na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Obie drużyny zdobędą gola, 1.90 Unibet