League One: Coventry City vs. Shefield Utd.


Do ciekawej konfrontacji dojdzie w League One. Zmierzą się bowiem, zespoły, którym kompletnie nie idzie w obecnym sezonie. Coventry City, podejmie na własnej murawie Sheffield United. Obu zespołom bardzo zależy na cennych punktach. Tym samym, mecz będzie bardzo emocjonujący.

Coventry City gra bardzo chaotycznie w obecnych rozgrywkach. Zajmują 20. miejsce (ujemne punkty na starcie sezonu) i zaskakująco, mają dodatni bilans bramkowy. Na początku sporo trafiali. Niemniej i też sporo tracili - mimo to, udało im się zbudować dodatni bilans bramkowy. Ostatnie mecze to już jednak spokojny bilans. Wygrana ze Stevenage 1:0, a i porażka po karnych w pucharze z Leyton - w regulaminowym czasie gry padł bezbramkowy remis.

Sheffield United gra jeszcze słabszą piłkę. Są trzy pozycje niżej od swoich, dzisiejszych rywali i pilnie potrzebują zdobyczy punktowej. Zgromadzili ich zaledwie... pięć! Wygrali zaledwie jeden mecz w obecnym sezonie. Nie jest to wynik imponujący. Ostatnie pięć pojedynków to aż cztery porażki. W tym zdobyli jeden punkt, po bardzo dramatycznym meczu z Crawley.

Fatalne wyniki doprowadziły do wyrzucenia trenera, Davida Weira. Tym samym, będzie to ich pierwszy mecz bez szkoleniowca. Zespół będzie prowadził Chris Morgan, który na co dzień prowadzi zespół młodzieżowy (U-21). Nie będzie to łatwy bój dla gości. Trener juniorów na pewno ma pojęcie o ekipie seniorów. Niemniej, nie miał zbyt wiele czasu, by cokolwiek zdziałać, przez dwa dni.

Historia spotkań, jest bardzo wyrównana. Ostatnimi czasy jednak, to gospodarze nieco zdominowali rywalizację. I tym razem powinno być podobnie. Zespół nie cierpi na żadne, poważne braki. Ponadto goście w chwilowym kłopocie bez szkoleniowca. To będzie skutkowało na nie korzyść gości i tym samym liczymy na dominację Coventry i sporo goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.80 Unibet