League One: Preston North End vs. Oldham


Jedno spotkanie w League One przed nami. Spotkają się ze sobą ekipy przeciętne. Mianowicie Preston North End oraz Oldham. Będzie to bój zamykający szóstą kolejkę. Oba zespoły na razie bez błysku, ale i też nie ma zdecydowanego faworyta w tym pojedynku.

Preston North End to zespół, który w tym sezonie gra dość nieprzewidywalnie. Polega to na tym, że po pięciu kolejkach są zaledwie na 11. miejscu, ale też nie przegrali jeszcze spotkania. Niemniej za dużo spotkań remisują. Ich bilans to 1-4-0. Zatem są niepokonani. Dzisiaj być może podtrzymają swoją serię, szczególnie, że idzie ona do góry. Wygrali bowiem swój pierwszy mecz właśnie w poprzedniej kolejce. 

Dzisiaj jednak nie będą mieli prostego rozwiązania w kadrze. Dwójka podstawowych kopaczy nie wystąpi. Mianowicie Hume (1/0 napad) oraz Humphry (5/2 pomoc). Obaj zawodnicy wyjechali na mecze reprezentacji. Zatem będą dzisiaj osłabieni. Pozytywną informacją jest jednak to, że zagra kapitan - Welsh.

Oldham to zespół typowo przeciętny. Zajmują kilka pozycji niżej niż ich dzisiejsi rywale. Niemniej wygrali tylko dwa mecze, całą resztę przegrali. Szczególnie na wyjazdach idzie im jak po grudzie. Ostatnio jednak awansowali w pucharze PLV eliminując Shrewsbury. Zatem morale nieco podskoczyły. Również jak gospodarze nie będzie grać trzech zawodników ze względu na występ w reprezentacji: Joksts (0/0)Winchester (0/0) oraz Millar (1/0 napad). Zatem nie są to absencje, które mogą być kluczowe. 

W poprzednim sezonie obie drużyny wygrały na własnym boisku. Preston wygrało aż 3:1. Dzisiaj jednak lekkie braki kadrowe wydają się być mało korzystne właśnie dla gospodarzy. Goście złapali wiatr w żagle po ostatnim meczu. I sądzimy, że nie przegrają w tym meczu. Podwójna szansa na gości to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Oldham lub remis, 1.85 Unibet