Liga Mistrzów: powrót!


Ponad dwa miesiące czekania i nareszcie doczekaliśmy się powrotu Ligi Mistrzów! Już dzisiaj odbędą się pierwsze mecze 1/8 finału. Co prawda większość oczekuje jutrzejszego wielkiego hitu, ale i dzisiaj mamy dwa jakże ciekawe pojedynki przed sobą:

Celtic Glasgow vs. Juventus Turyn 1 (+1 EH), 2.00 Unibet

Celtic jest ekipą, która potrafi zmobilizować się na rozgrywki w LM. Pokonali oni bowiem jako jedyny zespół w tym turnieju FC Barcelonę! Mają ogromny potencjał i potrafią go wykorzystać. Ukazują go też w ostatnim czasie w szkockiej ekstraklasie. Wygrali trzy ostatnie mecze i to bez większych kłopotów - 3:1 z Inverness, 4:1 Kilmarnock oraz 4:0 Dundee Utd.! Są to imponujące wyniki. W dzisiejszym meczu poza tym mają sporą szansę występu w podstawowym składzie. Pod znakiem zapytania stoi występ dwóch zawodników: Smarasa (17/4) oraz Ambrose'a (16/1). Lekarze drużyny robią wszystko by obaj mogli dzisiaj wystąpić.

Mistrzowie Włoch również radzą sobie bardzo dobrze. Niemniej są drużyną, która potrafi zagrać katastrofalne spotkanie i udowonili to już w ostatnim czasie - z Sampdorią. Mają problem ze strzelaniem bramek w tych najistotniejszych momentach i to jest ich największym problemem. Anelka też jeszcze nie wdrożył się odpowiednio w zespół, potrzebuje czasu. Stara Dama będzie grała wciąż bez kilku podstawowych graczy, w tym bez: Chielliniego (13/0)De Ceglie (12/0). Stąd też defensywa gości będzie po raz kolejny osłabiona.

Dzisiejszy mecz w Glasgow będzie zatem bardzo ciekawy i wyrównany. Spodziewamy się zachowawczego pojedynku i nie widzimy ewidentnego faworyta. Naszym zdaniem warto jednak zainwestować w to, iż gospodarze nie przegrają tego pojedynku. Remis jest również bardzo kuszącym zakładem, ale dodatni handicap na gospodarzy wygląda w naszym mniemaniu lepiej.

Valencia vs. PSG 2, 3.15 Unibet

Zespół z Hiszpanii ma za sobą ciężkie chwile i powoli zaczynają grać równiej. Ostatnie trzy ligowe starcia to remis z Barcą, a także zwycięstwa nad Deportivo i Celtą Vigo. Morale zatem idą w górę i jest to istotna wieść. W kadrze jednak będzie brakowało dwóch podstawowych obrońców: Barragana (13/0) oraz Cissokho (13/2). Te braki mogą być kluczowe w ekipie z Valencii i zapewne przyniosą negatywny skutek.

PSG po tym jak wzmocniło się Davidem Beckhamem zyskuje sporo na koszulkach. Ale i wyniki są wciąz imponujące, mimo, że Anglik jeszcze nie zagrał i dzisiaj ponownie go zabraknie. Ancelotti również nie skorzysta z dwóch długoterminowych absencji: Motty (10/1) Thiago Silvy (15/0). Te braki jednak nie są zbyt istotne, ze względu na ich długofalowy charakter. Są mimo wszystko silniejszym zespołem niż ich dzisiejszy rywal. Stąd też typujemy ich wygraną.

W razie remisu 0:0 podczas meczu Ligi Mistrzów otrzymasz zwrot stawki!

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!