Allsvenskan: Halmstad vs. Syrianska FC


W szwedzkiej ekstraklasie, Allsvenskan dojdzie dzisiaj do bardzo interesującej konfrontacji. Zagrają ze sobą ekipy, które plasują się na dwóch ostatnich pozycjach. Mianowicie chodzi o Halmstad oraz Syrianską FC. Obu drużynom zależy na zgarnięciu tutaj całej puli, by walczyć o utrzymanie. Zarazem wydaje się, że to gospodarze mają największe szanse.

Halmstad to zespół, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Mają 13 punktów i zaledwie jeden punkt straty do bezpiecznej strefy. Warto też dodać, że zespół ten ma jeden mecz rozegrany mniej niż dwa zespoły klasyfikowane wyżej. Dzisiaj zatem mogą wyjść ze strefy spadkowej, a i nawet unikną barażowej - warunek jest jednak jeden, zwycięstwo. To w ostatnim czasie przychodzi im trudno, ale jeden ważny bój wygrali. Pokonali właśnie Syrianską, aczkolwiek na wyjeździe (2:1) i dzięki temu nieco nadrobili. Ponadto, również kilkakrotnie zremisowali.

Mocną stroną gospodarzy będzie dzisiaj niemal pełna kadra. Niemal, ponieważ jeden zawodnik nie jest pewny swojego występu, mianowicie Jardler (11/0 obrona). Niemniej i bez niego powinni sobie poradzić. Zespół jest lepiej zgrany i na pewno solidniej prezentuje się w obecnych rozgrywkach, choć to nieco wygórowane sformuowanie.

Syrianska to zespół, któremu kompletnie nie idzie. Zdobyli zaledwie dziewięć punktów w tym sezonie, z czego siedem na początku sezonu. Teraz forma jest beznadziejna. Nie zdobyli choć punktu już od pięciu spotkań. Wszystko przegrywają, czy to ze słabymi rywalami, czy też z lepszymi. Problemem są kontuzje. Dzisiaj nie zagrają: Sow (7/2 napad)Touma (12/3 pomoc)Chanko (14/1 pomoc)Kunic (10/1 pomoc)Michel (12/2 pomoc)Felic (16/2 napad) oraz Steyman (12/0 obrona). Grają zatem bez ponad połowy swojego pierwszego składu. Mają marne szanse na wywalczenie, choć oczka.

W tym sezonie już jeden mecz rozegrano. Wygrał na wyjeździe zespół Halmstad. Dzisiaj ponownie są faworyzowani. Sądząc po brakach kadrowych i ogromnej determinacji ze strony gospodarzy, to sądzimy, że ciężko będzie Syriansce zdobyć, choć punkt. Typujemy zatem wygraną ekipy gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Halmstad wygra, 1.90 Unibet