2. Bundesliga: FC Koln vs. Dynamo Drezno


      Wieczorem na RheinEnergieStadion w ramach 2. Bundesligi zostanie rozegrany mecz pomiędzy dwoma zespołami prezentującymi podobny poziom. FC Koln bowiem, podejmie na własnym stadionie Dynamo Drezno. Obie drużyny są blisko siebie w tabeli, która jednak dzisiaj przejmie inicjatywę?

     FC Koln gra w tym sezonie bardzo słabo. Mieli walczyć o powrót do najwyższej klasy rozgrywek, a tutaj nic im nie wychodziło - do czasu. Ostatnio jednak potrafili zwyciężyć w dwóch spotkaniach. Pokonali FSV Frankfurt oraz SC Paderborn po 2:1. To bardzo dobre wyniki, ponieważ rywale byli wyżej notowani. Dzisiaj jednak, przyjdzie im się zmierzyć z teoretycznie dużo słabszym przeciwnikiem. Muszą jednak być równie dobrze przygotowani jak do dwóch poprzednich spotkań. W zwycięstwach uczestniczył, a raczej się przebudził, napstnik Chihi, który w obu poprzednich rywalizacjach zdobył po golu. Dzisiaj również będzie dostępny w kadrze Stanislawskiego. Kolonia, chce powrotu, ale jeśli wciąż będą w drugiej połowie tabeli to nic nie zdziałają, a z rywalem takim jak Dynamo, muszą wygrywać.

     Dynamo Drezno prezentuje zupełnie odmienną formę niż ich przeciwnik. Ostatnie 5 spotkań to 1 zwycięstwo przeciwko Aue, które w ogóle nie radzi sobie w tym sezonie, 1 remis przeciwko Sandhausen, które także nie zachwyca oraz 3 porażki. Przegrali z Herthą Berlin, Ingolstadtem i Kaiserslautern. Ten team zdobył również mierną liczbę goli (poza tymi 3ema ze słabiutkim Aue). Odbiegają od dzisiejszych gosodarzy kadrowo - to na pewno. Nie mają pewnego punktu w zespole. W dodatku dzisiaj nie zagra Koch (najprawdopodobniej). Goście też nie mają w tej chwili finansów. Problemy może nie są głębokie, ale jednak wciąż są. Każda zła informacja ma wpływ na morale zespołu.

      Reasumując to jednak spadkowicz z Bundesligi ma dzisiaj większe szanse na zwycięstwo. Są w formie, w końcu łapią wiatr w żagle i jak wspomniałem, muszą pokonywać takich rywali jak ten dzisiejszy jeśli mają zamiart włączyć się jeszcze w walkę o powrót. Stąd też polecam zakład na wygraną ekipy z Kolonii po ładnym kursie w Unibet.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!


Typ: Koln wygra, 1.75 Unibet