2. Bundesliga: Greuther Furth vs. Kaiserslautern


Przed nami hit w 2. Bundeslidze. Dwa zespoły, które będą walczyć o awans do elity. Greuther Furth podejmie Kaiselslautern. Gospodarze to spadkowicz i na pewno będą chcieli wrócić. Goście natomiast pauzują już dłużej. Której z drużyn uda się zatem wywalczyć cenne punkty w meczu na szczycie?

Greuther Furth po swoim debiutanckim sezonie w Bundeslidze niestety spadł. Niemniej doświadczenie, które jest cenne zdobyli. Teraz celem jest powrót do elity. Sezon zaczął im się znakomicie. Wygrali dwa mecze ligowe, z Arminią oraz Aalen. Ponadto awansowali bez kłopotu do kolejnej rundy pucharu Niemiec. Warto też dodać, iż ich okres przygotowawczy był niezwykle solidny. Potrafili się rozprawić z zespołem z Bundesligi - Augsburgiem, a i zmiażdżyli wręcz Celtic Glasgow, 6:2! To optymistyczne rezultaty i tym samym potwierdzają, iż mają szansę na powrót do najlepszych.

Okno transferowe dla gospodarzy było niezwykle szalone. Zawodnicy, którym wyszedł poprzedni sezon odeszli. Między innymi Prib do Hannoveru czy też Klaus do Freiburga. Zespół tym samym nieco się wzbogacił i zarazem nie próżnował. Sprowadzili wielu zawodników. Najciekawszymi postaciami są Mudrinski z Crveny Zvezdy czy zawodnik, który już trafił w meczu pucharu Niemiec, Korcsmar. Nowe nabytki powinny korzystnie wpłynąć na drużynę w tym sezonie.

1. FC Kaiserslautern to drużyna, która również celuje w awans. Spadli kilka sezonów temu i pragną powrotu. Również zaczęli imponująco w aktualnych rozgrywkach. Pokonali Paderborn (1:0) oraz Ingolstadt (3:1). W pucharze Niemiec rozbili dużo słabszy Neckarsulmer 7:0. Zespół ten również miał udany okres przedsezonowy i widać po nich solidne przygotowanie. Dzisiaj jednak pierwszy test przed nimi, na ciężkim terenie w Furth.

Oba zespoły rozegrały dotychczas bardzo dobre spotkania. Dzisiaj jednak czeka oba bardzo duże wyzwanie. Gospodarze wydają się być solidniejszą drużyną. Zagrali trzy bardzo solidne mecze. Goście również, ale jednak w tej drużynie wciąż brakuje tej werwy. Stąd też typujemy wygraną gospodarzy, ale w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Furth (DNB), 1.68 Unibet