2. Bundesliga: MSV Dusiburg vs. Hertha Berlin


     Outsider podejmuje dzisiaj ekipię, która koniecznie chce wrócić do rywalizacji z najlepszymi po tym sezonie. MSV Duisburg podejmie na własnej murawie zespół ze stolicy, Herthę Berlin. Oba zespoły dzieli tak naprawdę przepaść, ale jednak ten mecz powinien być wyrównany, bowiem zawsze najsłabsze zespoły motywują się bardziej gdy przyjdzie im rywalizować z zespołem z góry tabeli.

      MSV Duisburg gra fatalny futbol. Zajmują ostatnie miejsce i mają zaledwie jedno oczko po siedmiu kolejkach! To bardzo słaby wynik nawet jak na warunki 2ej Bundesligi. Jedyny punkt wywalczyli w rywalizacji z VFL Bochum (0:0). Całą resztę spotkań rozegrali następująco: porażka 0:3 z Braunschweigiem, 1:2 z Kaiserslautern, 0:3 z TSV, 1:3 z Dreznem, 0:2 z Regensburgiem i aż 1:4 z Aalen. Jak widzimy zespół Duisburga strzelił ledwie 3 gole tracąc 17!!! To tragiczny wynik i jak na razie nic nie wskazuje na to, że forma może ulec zmianie. Są Czerwoną Latarnią i nic to nie zmieni. Nie mają napadu, grają dramat w obronie - reasumując to zespół bez werwy. Potrzebna jest zmiana trenera, zmiana koncepcji gry, jeśli nic się nie zmieni będą przegrywać z każdym zespołem.

     Hertha Berlin gra nieźle, ale to wciąż nie jest to co chciałby zarząd jak i fani. Aktualnie zajmują 6te miejsce z 14toma punktami. Jeśli jednak dzisiaj wygrają wskoczą na pudło. Teoretycznie wygląda to tak, że nie powinni mieć kłopotu z pokonaniem tak słabego rywala. Forma zespołu z Berlina jest bardzo dobra: wygrali w ostatnim czasie z Regensburgiem, Unionem Berlin, Aalen oraz Dreznem. W poprzednim wyjazdowym spotkaniu zremisowali z Kaiserslautern. W świetnej dyspozycji jest Ronny, który w tym sezonie strzelił już 3 gole. Dzisiaj przeciwnik mało wymagający to i powinien ponownie popisać się trafieniem. Zespół jest poukładany, po wpadkach na początku sezonu wrócili na odpowiednie tory, będą liczyć się w walce o awans, ofensywa w najlepszym porządku i dzisiaj są zdecydowanymi faworytami.

      Oba zespoły dzieli przepaść i dzisiaj powinno to zostać odzwierciedlone na boisku. Goście w fenomenalnej formie, Duisburg wręcz przeciwnie. W ostatnim spotkaniu w 2011 roku, Hertha wygrała tutaj 1:0. Tym razem spodziewam się dużo wyższego wyniku, ale kurs na samą wygraną Herthy jest bardzo wysoki w Unibet. Stąd też polecam taki zakład.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Hertha Berlin wygra, 2.10 Unibet