Bundesliga: 1. FC Kaiserslautern vs. Hoffenheim


Rewanżowy pojedynek o byt w Bundeslidze. Pierwszy mecz, Hoffenheim wygrał 3:1 z 1 FC. Kaiserslautern. Dzisiaj zatem Farmerzy przed szansą na utrzymanie się w lidze. Niemniej Kaiserslautern w roli gospodarza nie odpuści tego spotkania. Szczególnie, że zdobyli istotną bramkę na wyjeździe.

1 FC. Kaiserslautern w pierwszym meczu popełniło sporo błędów. Czerwone Diabły "zawdzięczają" jedynie sobie samym taką porażkę. Hoffenheim bowiem nie grało jakiegoś niebywałego spotkania. Najważniejsze jednak wydaje się być to, że zdobyli honorową bramkę, która może być kluczowa w dzisiejszym rewanżu. Dzisiejsi gospodarze na pewno nie odpuszczą najbliższego spotkania. Mają bowiem potencjał i jeśli nie popełnią beznadziejnych błędów to mecz będzie niezwykle ciekawy.

Gospodarze przed dzisiejszym meczem skupili się mocno na treningu. Trener Franco Foda musiał skupić się na kryciu przy stałych fragmentach. One były zdecydowanie piętą Achillesową Kaiserslautern w pierwszym spotkaniu. Dzisiaj na pewno to poprawią.

Hoffenheim natomiast na pewno jest zadowolony z wyniku. Bo jak tu nie być? Ostatecznie łatwe, choć szczęśliwe zwycięstwo. Najważniejszy jest jednak wynik. Zespół jest coraz bliżej utrzymania się w lidze. W dzisiejszym spotkaniu ponownie będą liczyć na wykończenia Roberto Firmino. Jednak on będzie tym razem szczelnie kryty. Niemniej Farmerzy na pewno będą się skupiać w dzisiejszym meczu na kontratakach. Gospodarze bowiem muszą od samego początku ruszyć na przeciwnika.

Dzisiejszy pojedynek będzie niezwykle ciekawy. Mimo dwubramkowego zastrzyku ze strony Hoffenheim będzie to mecz w którym wszystko będzie możliwe. Szybka bramka gospodarzy może dać nam znakomite widowisko. Kaiserslautern skupili się na treningach bardzo poważnie na wyeliminowaniu błędów. Stąd też uważamu, że dzisiaj staną na wysokości zadania i powalczą o awans, ostetecznie wygrywając w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: 1 FC. Kaiserslautern wygra, 2.30 Unibet