Bundesliga: Bayer Leverkusen vs. Bayern Monachium


Hit w Bundeslidze. Dojdzie bowiem do pojedynku vice lidera, z trzecią ekipą ligi. Gospodarzem będzie zespół Bayeru Leverkusen, natomiast w roli gości zobaczymy Bayern Monachium. Będzie to też pojedynek o wejście na fotel lidera, gdyż Borussia Dortmund straciła dzisiaj punkty. Tym samym mecz będzie niezwykle emocjonujący.

Bayer Leverkusen to aktualnie trzecia siła w Bundeslidze. W tym sezonie mają jednak zamiar powalczyć o coś więcej. Tracą jeden punkt do dwóch pierwszych drużyn. By jednak nadrobić, najlepiej wygrywać właśnie z nimi. Forma Aptekarzy jest wysoka, co na pewno cieszy - cztery wygrane z rzedu. Ponadto w tygodniu odnieśli cenne zwycięstwo z Realem Sociedad w Lidze Mistrzów. Tym samym, gospodarze jeszcze bardziej polepszyli swoje morale.

Bayern Monachium ponownie walczy o mistrzostwo kraju. Aktualnie mają tyle samo oczek co ekipa Borussii Dortmund. Niemniej są za nimi ze względu na lepszy bilans bramkowy drużyny z Dortmundu. Bawarczycy załapali jednak wiatr w żagle w swoim ostatnim starciu. Pep Guardiola wraz ze swoimi podopiecznymi wygrał na Etihad Stadium 3:1. Tym samym nareszcie pokazał światu, że jego typ prowadzenia zespołu powoli zaczyna się sprawdzać z drużyną monachijską.

Kadrowo goście wyglądają znacznie lepiej. Duet RobbenRibery gra jak natchniony. Ponadto ze znakomitej strony pokazał się ostatnio Muller, który w dwóch ostatnich meczach Bayernu, trafiał do siatki rywali. Tym samym kadra jest w fenomenalnej dyspozycji. Ponadto widać progres w zespole przyjezdnych i dzisiaj ponownie będą chcieli to udowodnić.

Ostatnie dwa sezony to wymiana punktów. W poprzednim bowiem doszło do wygranych, gdy oba zespoły grały w roli gości. Wcześniej natomiast, w roli gospodarzy. Tym razem powinno to jednak wyglądać nieco inaczej. Bayern robi swoje i odbudowali się ostatnim sukcesem nad The Citizens. Widać, że maszyna, tworzona przez Pepa Guardiolę zaczyna grać w odpowiednim stylu. Tym samym liczymy na wygraną przyjezdnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bayern wygra, 1.65 Unibet