Bundesliga: Bayern Monachium vs. Borussia M'Gladbach


Niemiecka Bundesliga również dzisiaj inauguruje. Ponadto ciężki kaliber w pierwszym meczu. Bayern Monachium podejmie na Allianz Arenie Borussię M'Gladbach. Zapowiada się jednostronny mecz, niemniej zespół gospodarzy nie może lekceważyć przeciwnika. Czy mistrzowie Niemiec zdobędą komplet w meczu numer jeden?

Bayern Monachium rozbił wszystkich w poprzednim sezonie. Heynckes ze swoją drużyną zdobył potrójną koronę. W lidze z ogromną przewagą wyprzedzili Borussię Dortmund, w pucharze Niemiec również nie mieli sobie równych, a w Lidze Mistrzów także ograli Borussię Dortmund. W tym sezonie plany są podobne. Pierwszym sprawdzianem będzie pojedynek z Borussią Moenchengladbach. Bawarczycy nie powinni mieć problemu, aczkolwiek nie mogą podejść lekceważąco do przeciwnika. 

Nowy szkoleniowiec Bayerny, Pep Guardiola będzie miał drugi test o punkty. Mecz o superpuchar nie poszedł mu najlepiej i zespół z Dortmundu się zrewanżował. Tym razem rywal znacznie słabszy, a kadra niebywale solidna. Co prawga dzisiaj nie pojawi się nowy nabytek, Thiago, to mimo wszystko mają tak solidną kadrę, że nie powinni mieć kłopotu z ograniem Borussii.

Borussia Moenchengladbach zajęła w poprzednim sezonie ósme miejsce. Był to bardzo dobry sezon. W tym już może nie być tak solidnie. Zespół jest osłabiony i łatwo nie będzie. Ponadto okres przygotowawczy przebiegł przeciętnie. Wygrywali z takimi rywalami jak Borussia Dortmund czy Celtic Glasgow, ale ulegli właśnie z Bayernem Monachium 1:5. Ponadto w pierwszym ważnym meczu odpadli z pucharu Niemiec po karnych z dużo słabszym Darmstadtem. Dzisiaj może to mieć wpływ na zespół.

W poprzednim sezonie na Allianz Arenie padł wynik 1:1. Była to niemała niespodzianka. Dzisiaj już powinniśmy być świadkami odmiennego spotkania. Scenariusz powinien być tylko jeden - łatwy triumf gospodarzy. Kadrowo są niebywale silni i dzisiaj powinni to ukazać. Handicap w stronę gospodarzy to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bayern (-2 EH), 2.15 Unibet