Bundesliga: Bayern Monachium vs. Schalke 04


Wielki hit w Bundeslidze przed nami. Rywalizować będą ze sobą lider, Bayern Monachium oraz czwarta ekipa, Schalke 04. Co prawda zdecydowanym faworytem meczu jest drużyna Bawarczyków, ale goście na pewno nie odpuszczą. Zapowiada się mecz walki.

Bayern Monachium (@ 1.16) jest już praktycznie mistrzem Niemiec. Niemniej Bawarczycy ciągle nie zwalniają tempa. Wygrywają wszystko! W sezonie zremisowali zaledwie dwa spotkania. Ponadto od 29 stycznia zespół Pepa Guardioli nie stracił nawet gola. W tym czasie strzelili łącznie 22 gole! I to w zaledwie sześciu spotkaniach. Średnia - prawie cztery bramki na mecz. Dzisiaj również będą niezwykle ofensywni.

Kadra zdobywców potrójnej korony z poprzedniego sezonu jest niezwykle silna. Dzisiaj w drużynie gospodarze nie zabraknie takich postaci jak Mandzukić, który walczy o byt w zespole Bayernu. Ponadto są Javi MartinezNeuer, jak i Robben. Jedynym zawodnikiem, którego zabraknie to Ribery. Mimo, iż Francuza nie będzie, to gospodarze wciąż mają niebywałą kadrę.

Schalke 04 (@ 16.50) to obecnie czwarta siła w niemieckiej Bundeslidze. Mają również spore szanse na wyższe miejsca. Nikła strata punktów do Borussii, jak przegrywających Aptekarzy może zaowocować awansem wyżej. Dzisiaj jednak ciężko będzie szukać punktów w Monachium. Wiele zależy od błysku takich zawodników jak Draxler, czy Huntelaar

Ostatnie sezony to zdecydowana dominacja Bawarczyków. Ponadto od sześciu spotkań Schalke nie może zdobyć gola w meczu z Bayernem. Gości jednak stać na to. Mają bowiem solidny zespół i jeśli Bayern popełni błąd, goście na pewno go wykorzystają. Schalke strzeli bramkę to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Goście strzelą @ 1.80 Unibet