Bundesliga: Borussia Dortmund vs. Augsburg


Polska rywalizacja w Bundeslidze przed nami. Dojdzie bowiem do spotkania Borussii Dortmund z drużyną Augsburga. Trio z Dortmundu będzie zatem rywalizować z Arkadiuszem Milikiem. Faworytami są ci pierwsi. Niemniej nie można lekceważyć przyjezdnych, gdyż już niejednokrotnie zaskakiwali swoich rywali.

Borussia Dortmund (@ 1.35) nie miał udanej, pierwszej części sezonu. Zajmują po niej zaledwie czwarte miejsce w tabeli i muszą bić się o Ligę Mistrzów. Trener Jurgen Klopp jest jednak o to spokojny. Już dzisiaj mogą wskoczyć na trzecią lokatę, a to ze względu na porażkę Borussii Moenchengladbach z Bayernem. Forma sprzed miesiąca ekipy gospodarzy nie jest najlepsze. Niemniej nowy rok ma przynieść znacznie lepsze wyniki.

Problematyczna była sytuacja kadrowa jeszcze miesiąc temu w drużynie vice mistrzów Niemiec. Co prawda wciąż nie ma Hummelsa, a i w 100% zdrów nie jest Piszczek. Niemniej Polak będzie na ławce rezerwowych. Cieszy na pewno powrót Schmelzera, co wzmocni defensywę Borussii. Ogółem w nowym roku kadra znacznie mocniejsza, ponieważ wyleczona. Robert Lewandowski mimo transferu do Bayernu będzie profesjonalistą i dzisiaj powinien nękać defensywę gości.

Augsburg (@ 8.00) przed sezonem był skazywany na spadek - jak co roku. Niemniej goście grają rewelacyjnie w obecnych rozgrywkach. Zajmują wysokie, ósme miejsce w tabeli i pozostanie w elicie nie powinno być kłopotem. W okresie przygotowawczym do drugiej rundy, świetnie spisywał się Arek Milik. Tym samym liczymy, iż dzisiaj Polak dostanie swoją szansę w meczu.

Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami jest bardzo jednostronna. Nietrudno zgadnąć, która ze stron jest tą dominującą. Gospodarze i dzisiaj są zdecydowanymi faworytami. Liczymy na ich zwycięstwo w tym meczu, ale też na sporą liczbę goli. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten mecz

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola @ 1.50 Unibet