Bundesliga: Fortuna Dusseldorf vs. Eintracht Frankfurt


     W piątek wieczorem rusza piętnasta kolejka Bundesligi. Przed nami całkiem niezłe widowisko, oba zespoły mają potencjał i potrafią zaskoczyć. Fortuna Dusseldorf w końcu ostatnio bardzo zaskoczyła mistrza, a Eintracht Frankfurt to rewelacja. Kto zgarnie tutaj komplet punktów? A może oba zespoły podzielą się punktami?

     Fortuna Dusseldorf gra w tym sezonie słabo, choć potrafią zaskoczyć. Na starcie ligi grali nawet nieźle, teraz już grają jak beniaminek - czyli są w drugiej części tabeli. Zajmują w tej chwili czternaste miejsce. Ich forma jest przeciętna. Przegrali jedynie dwa mecze, z Werderem oraz Bayerem. Zwyciężyli dość niespodziewanie z Hamburgiem, a remisy wywalczyli z: Hoffenheimem i w ostatniej kolejce z Borussią. Był to dobry mecz, choć nieco szczęśliwy. Gospodarze dzisiaj będą mięli prawdopodobnie powód do radości, ponieważ do kadry wraca najlepszy strzelec - Dani Schahin (11/4). Gospodarze ostatnio zaliczają progres, to i może dzisiaj zdobędą punkty w starciu z Eintrachtem.

     Eintracht Frankfurt gra jak na razie niezły sezon, choć ostatnio brakuje szczęścia. Goście zajmują piąte miejsce i mają realne szanse na puchary. Ostatnie mecze zespołu z Frankfurtu to już nie jest to samo co na początku. Wygrali ledwo jeden mecz na 5! Pokonali Augsburg. Poza tym remisy z Furthem i niespodziewanie z Schalke. Poza tym porażki przeciwko Bayernowi i ostatnio z Mainz na własnym terenie i to aż 1:3! Zespół gra słabiej, ponieważ brakuje w ekipie Eintrachtu: Zambrano (12/0 defensor)Schwegler (13/1 pomoc), a także Anderson (12/1 defensor). Braki w linii defensywy są bardzo istotne i mogą wpłynąć negatywnie na ich dzisiejszą formę, a i może na utratę punktów!

     Gospodarze mają podwyższone morale po ostatnich sukcesach. Goście wręcz przeciwnie, w dodatku ogromne osłabienia w linii defensywy mogą spowodować to, że dzisiaj polegną. Fortuna Dusseldorf wygląda dzisiaj bardzo apetycznie i powinni wywalczyć co najmniej jede punkt. Typ na podwójną szansę w stronę gospodarzy wygląda najbardziej odpowiednio w tym meczu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Fortuna bądź remis, 1.54 Unibet