Bundesliga: Hamburger SV vs. Borussia Dortmund


Jednostronna konfrontacja w Bundeslidze przed nami. Otóż do rywalizacji o punkty podejdą Hamburger SV z ekipą Borussii DortmundPolska ekipa w niemieckiej elicie to zdecydowani faworyci dzisiejszej konfrontacji. Niemniej goście nie mogą dzisiaj zlekceważyć swoich przeciwników.

Hamburger SV (@ 8.00) gra w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Zajmują zaledwie przedostatnie miejsce i będą bronić się przed spadkiem. Forma jest jednak tragiczna. Gospodarze przegrali wszystkie pięć spotkań ligowych w tym roku. Jest to spowodowane sporą liczbą absencji. Choćby dzisiaj nie zagrają BeisterIlicevićvan der Vaart, czy DemirbayBadelej. Zatem spore braki w szeregach gospodarzy.

Borussia Dortmund (@ 1.36) to kandydat do sukcesu tutaj. Muszą wykorzystać potknięcie z Schalke, które zremisowało z Mainzem. To szansa bowiem nad powiększeniem przewagi przez zespół Jurgena Kloppa. Ponadto gonią Aptekarzy z Leverkusen, czyli walczą o vice mistrzostwo Niemiec. Potencjał przyjezdni mają ogromny, aczkolwiek również nie mają tego pełnego składu.

Goście również mają sporego pecha względem kadrowym w obecnym sezonie. Do dzisiejszego spotkania na pewno nie podejdą powracający po kontuzji Gundogan, a i Błaszczykowski czy Subotić. Na ławce powinien usiąść Hummels. Tym samym szkoleniowiec gości musi podejść dość eksperymentalnie do ustalenia środka defensywy. 

Historia spotkań pomiędzy obiema drużynami jest dość wyrównana. Niemniej to Borussia wygrała pierwszy mecz z HSV - 6:2. Popis dali Aubameyang oraz Lewandowski. Dzisiaj obaj panowie zagrają w szeregach gości. Spodziewamy się zatem dość jednostronnego i łatwego dla Borussii spotkania.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Borussia (-1 EH) @ 1.80 Unibet