Bundesliga: Hamburger SV vs. Stuttgart


     Dzisiaj popołudniu kończy się ósma kolejka Bundesligi. Zaprezentują się nam dwa zespoły, które mają potencjał nie mogą go wykorzystać, grają czasami dość słabo jak na takie zespoły. Hamburger SV w roli gospodarza podejmować będzie VfB Stuttgart. Oba zespoły potrzebują punktów, której z nich uda się zgarnąć całą pulę?

     Hamburger SV dotychczas zgromadził 10 punktów na swoim koncie. Zajmują też 10 miejsce w tabeli Bundesligi. Nie jest to ich wymarzone miejsce. Mają walczyć o puchary, a nie grać jak do tej pory, przeciętnie. Ostatnie spotkania wypadły im jednak świetnie. Właśnie w czterech ostatnich pojedynkach zgromadzili swoje punkty. Zaczęło się od wygranej nad mistrzem Niemiec, Borussią Dortmund 3:2. Potem remis z Borussią M’Gladbach i dwie wygrane. Jedna z Hannoverem, druga z beniaminkiem z Furth. To są już całkiem dobre wyniki i widać, że są w „gazie”. Można zatem sugerować, że dzisiaj również powinno im się powieść. Kadrowo sytuacja wygląda dobrze. Najbardziej potrzebni zawodnicy są w kadrze. Na pewno najmocniejszym ogniwem Hamburga jest Van der Vaart, który pokazuje swoją klasę w każdym nadarzającym się momencie.

     VfB Stuttgart to zespół, który już od kilku sezonów zawodzi w Bundeslidze. Są tuż nad strefą barażowo-spadkową, na piętnastym miejscu. Zgromadzili na razie 6 oczek. Ostatnia forma jest niestabilna. Przeplatają słabe wyniki, dobrymi. W lidze potrafili pokonać nieprzewidywalną i zawsze groźną na swoim terenie Norymbergę 2:0, w ostatniej kolejce natomiast zremisowali z Bayerem Leverkusen 2:2. To są już niezłe wyniki. Występują też w Lidze Europejskiej i moim zdaniem to jest dość kłopotliwe, bowiem skupiają aż nadto uwagę na ten turniej i tracą sporo sił. Tym razem są wypoczęci po większości. Kadrowo zatem sytuacja wygląda również nieźle, choć brakuje Cacau, który jednak troszkę zawodzi w tym sezonie. Mają jednak świetnego Ibisevicia i Harnika, którzy potrafią namieszać rywalom. 

     H2H dość wyrównane. Wymieniają się wygranymi. Dzisiaj jednak oba zespoły mają równe szanse, choć dyspozycją na pewno zachwycają bardziej gospodarze. Mimo to jednak nie ryzykowałbym stawiania na nich. Innym ciekawym zakładem jest zakład bramkowy. Typ na obie strzelą gola jest obiecujący, stąd też polecam ten bet.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Obie strzelą, 1.50 Unibet