Bundesliga: Hertha Berlin vs. VfB Stuttgart


Piątkowy mecz w Bundeslidze zapowiada się ciekawie. Beniaminek, Hertha Berlin podejmie na własnej murawie VfB Stuttgart. Gospodarze zaskoczyli pewnym wejściem w sezon. Goście natomiast nie mogli zdobyć punktów w pierwszych trzech kolejkach - dopiero ostatni mecz dał im trzy oczka. Przed nami zatem ciekawy pojedynek.

Hertha Berlin powróciła do Bundesligi. Start sezonu wyszedł im niesamowicie dobrze. Wygrali dwa z czterech spotkań, raz zremisowali i raz ulegli. Potrafili zwyciężyć z Eintrachtem Frankfurt (6:1!) czy Hamburgerem SV (1:0). W ostatniej kolejce jednak przegrali przeciwko Wilkom z Wolfsburga. Mimo to można napisać, że grają bardzo pewny futbol i mocno ofensywny, co skutkuje sporą liczbą bramek.

Siła gospodarzy tkwi w napadzie. Mianowicie Ramos oraz Allagui trafili do siatki rywala aż trzykrotnie. Obaj zawodnicy zdecydowanie budują morale drużyny. Mają też odpowiednie warunki by trafiać do siatki rywala. Stuttgart tym samym musi uważać na tą dwójkę.

Goście natomiast to zespół, który nie mógł się odnaleźć na początku sezonu. Przegrali trzy mecze z rzędu w Bundeslidze. Ponadto odpadli z eliminacji do Ligi Europy. Zatem źle działo się w klubie. Zmieniono jednak szkoleniowca, a został nim Schneider. Przy pierwszym meczu dał do zrozumienia, że dokona odpowiednich zmian w klubie. Stuttgart bowiem wygrał 6:2 z Hoffenheimem, co wróży powrót do lepszej formy.

Oba kluby nie grały ze sobą od kilku sezonów. Zatem dzisiejszy mecz może być dość interesujący. Patrząc jednak na solidność zespołu gości w ostatnim meczu, możemy wnioskować, iż nie przegrają dzisiaj. Tym samym typujemy podwójną szansę w stronę gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Remis lub wygrana gości, 1.63 Unibet