Bundesliga: Schalke 04 vs. FSV Mainz


Jednostronnie zapowiadający się pojedynek Bundesligi. Będzie to bowiem spotkanie Schalke 04 Gelsenkirchen z drużyną FSV Mainz. Gospodarze liczą na Ligę Mistrzów. Tym samym muszą zwyciężać w tego typu pojedynkach. Mimo wszystko, nie mogą jednak lekceważyć swoich rywali.

Schalke 04 (@ 1.72) to obecnie czwarta siła w Bundeslidze. Taka lokata daje im awans do eliminacji do Ligi Mistrzów. Jest to na pewno minimum dla dzisiejszych gospodarzy. Forma Schalke jest znakomita. Po zimowej przerwie wygrali wszystkie, cztery mecze w Bundeslidze. W ostatniej kolejce potrafili nawet zwyciężyć z Bayerem Leverkusen i to na boisku Aptekarzy. Stąd widać, że są znakomicie dysponowani.

Gospodarze dzisiejszego spotkania będą mieli do dyspozycji wielu znakomitych kopaczy. Ponadto po kontuzji powracają takie postacie jak Draxler, czy też Obasi. Niemniej obaj na pewno dostaną tylko szczyptę czasu, ponieważ w przyszłym tygodniu czeka ich rywalizacja z Realem Madryt. Lider zespołu, Farfan również będzie do dyspozycji, ale jego powinniśmy oglądać przez całe spotkanie.

FSV Mainz (@ 4.90) spisuje się również solidnie. Zajmują siódme miejsce w tabeli Bundesligi i mają realne szanse na awans do Ligi Europy. Forma w nowym roku gości także świetna. Jedyną porażkę odnotowali przeciwko Wilkom. Pozostałe spotkania to triumfy. Goście to typowa drużyna, której zdecydowanie nie można lekceważyć.

Ostatnie sezony to ciekawe pojedynki między obiema drużynami. Zatem Mainz nie może być zdecydowanie skazywane na porażkę dzisiaj. Niemniej wiele wskazuje, iż to właśnie oni przegrają. Schalke ze swoją ofensywą ma zdecydowaną szansę na sukces. Typujemy powyżej 1.5 gola ze strony gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Schalke powyżej 1.5 bramki @ 1.62 Unibet