Bundesliga: Schalke 04 vs. Hannover 96


Po długiej przerwie wracamy na boiska Bundesligi. Już na starcie mamy bardzo emocjonujące starcie! Dwa bardzo dobrze grające zespoły zmierzą się ze sobą! Schalke 04 podejmie na własnej murawie ekipę Hannoveru 96. Spodziewamy się wyrównanej batalii, ponieważ obie ekipy stoją na bardzo podobnym poziomie w tej chwili. Czy Artur Sobiech z ekipą podołają w walce o trzy punkty?

Gospodarze dzisiejszego meczu zajmują dopiero siódme miejsce. Mieli walczyć o TOP 3 i ponowny występ w Lidze Mistrzów. Jeśli wciąż jest to ich celem to muszą zacząć wygrywać. Przed przerwą jednak ulegli w meczu z Freiburgiem, odpadli też z pucharu Niemiec po porażce z Mainzem. Oba te spotkania rozegrane zostały na Veltins Arenie. Widać kryzys w drużynie z Gelsenkirchen. W tym roku rozegrali trzy mecze towarzyskie. W jednym zostali zniszczeni przez Bayern (0:5). W kolejnych starciach już wygrali. Al Sadd i Paderborn to zespoły, które okazały się gorsze od Schalke. Nie były to efektowne zwycięstwa.

Kadra Schalke jest w katastrofalnej kondycji. Nie zagra kilku bardzo ważnych kopaczy. Na pewno widoczny będzie brak Huntelaara (17/5 napad). Również nie zagrają: Affelay (10/2 pomoc)Jonesa (14/1 pomoc)Hogera (7/1 pomoc) oraz Moritza (4/0 pomoc). Widać, że lista jest długa i może to mieć istotne znaczenie w dzisiejszym meczu.

Hannover w tym sezonie gra przeciętnie i by włączyć się do walki o puchary muszą również zacząć łapać większą ilość punktów. Aktualna jedenasta lokata nie daje satysfakcji. Forma zespołu przed przerwą była słaba. Pokonali co prawda Bayer Leverekusen, ale potem polegli w starciu przeciwko Fortunie Dusseldorf. Z pucharu Niemiec odpadli po porażce z Borussią aż 1:5. W tym roku rozegrali jeden mecz towarzyski, w którym przegrali z Utrechtem. Nie było to przekonujące spotkanie.

Do zespołu, w któryn na codzień gra Sobiech, dołączył Djorou z Arsenalu. To będzie spore wzmocnienie w tej drużynie. Wszołek po teatrzyku nie dołączył ostatecznie, a również byłby istotnym ogniwem w zespole. Jedynymi brakami na dzisiejszy mecz są Felipe (3/1 obrona) oraz Andreasen (4/2 pomoc). Są to mało istotne braki.

Mecze pomiędzy tymi zespołami są bardzo emocjonujące i spodziewać się można każdego wyniku. Naszym zdaniem więcej pozytywnych elementów jest na korzyść gości. Stąd też pójdziemy w jeden z zakładów na ich korzyść. Naszym typem jest zatem gol ekipy Hannoveru.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Goście gol, 1.35 Unibet