Co z Mario Gomezem?


Jedną z zagadek nadchodzącego okienka transferowego jest to, gdzie zagra Mario Gomez. Ten bramkostrzelny napastnik, wielokrotny reprezentant Niemiec najprawdopodobnie opuści swój aktualny klub. Tylko gdzie może się sprawdzić w roli supersnajpera poza Bundesligą?

Słynny niemiecki napastnik grał dotychczas w bawarskim klubie. Spisywał się naprawde solidnie, szczególnie w pierwszych sezonach w Monachium. Niestety w ostatnim roku nie grał zbyt często, a przynajmniej nie yle co wcześniej. A to za sprawą Mandzukicia, który rozegrał znakomity sezon i to on był jednym z bohaterów Bayernu w zeszłym sezonie. Jupp Heynckess miał jednak zaufanie do Gomeza i na pewno nie zamierzał go sprzedawać. Wiele zmienił jednak fakt, że Jupp przeszedł na emeryturę.

Sytuacja diametralnie zmieniła się gdy Pep Guardiola został oficjalnie przedstawiony jako przyszły trener Bawarczyków. W tym momencie media uczały od tego, iż może dojść do rewolucyjnych zmian. Guardiola chce zmienić kilku zawodników na innych. Jednym z nich ma być właśnie Mario Gomez. Pep bowiem stwierdził, iż nie jest mu potrzebny w składzie Bayernu na kolejny sezon.

Nowy trener Bayernu według mediów miał sprowadzić Roberta Lewandowskiego. Ta telenowela trwała i zapewne trwać będzie jeszcze długo, ale decyzja zarządu Borussii może mieć wpływ na kilka decyzji. Drużyna vice mistrzów Niemiec zapowiedziała bowiem, iż Lewy nie opuści klubu przynajmniej przez kolejny sezon. A jeśli ma odejść to na pewno nie do Bayernu Monachium. I to być może zamyka furtkę Lewemu na przejście do Bayernu. W tym momencie nowy szkoleniowiec zdobywców potrójnej korony ma zagwostkę.

Ciekawa jest sytuacja Mario Gomeza. Wciąż nie wiemy gdzie trafi. Największe zainteresowanie jest ze strony Fiorentiny, która pozbędzie się swojej gwiazdy z napadu. I być może to właśnie tutaj trafi Gomez. My właśnie optowalibyśmy za tym, iż albo zostanie w Bayernie, przynajmniej na kolejny sezon, albo odejdzie do Fiorentiny.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Kursy: Fiorentina, 1.15 lub Bayern, 2.50 Unibet