Puchar Niemiec: Szchwarz-Weiss vs. Bayern Monachium


Pierwsza runda pucharu Niemiec przebiega bardzo sprawnie. Mnóstwo spotkań za nami. Znaczna część faworytów nie miała kłopotu z awansem. Borussia Dortmund wygrała 3:0, Bayer 6:1. Niemniej mieliśmy również kilka niespodzianek. Już tutaj z pucharem pożegnał się zespół Werderu Brema, który uległ znacznie słabszemu Saarbucken 1:3 po dogrywce. Ponadto odpadli: Borussia M'Gladbach, Fortuna Dusseldorf, czy też Norymberga. Padło zatem kilka niespodzianek. Każdy z tych zespołów grał z dużo niżej notowanymi rywalami.

Dzisiaj kolejna dawka spotkań i ostateczne zakończenie pierwszej rundy. Ostatnim pojedynkiem będzie rywalizacja półamatorskigo BSV Rehden z ekipą Bayernu Monachium. Goście są zdecydowanymi faworytami i nie powinni mieć żadnego kłopotu z przejściem swojego rywala. Niemniej czy Pep Guardiola będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony i zmiażdżyć przeciwnika, czy też będzie to mecz, który potraktuje jak sparingowy i da bardziej poćwiczyć swoim kopaczom?

Gospodarze, BSV Rehden to reprezentanci Regionalligi. Są to zatem półamatorzy, którzy mają minilane szanse na przedarcie się o klasę wyżej. Sezonu jeszcze nie rozpoczęli, a w poprzednim zajęli 9. miejsce nie będąc do końca pewnym utrzymania. Jest to zatem bardzo słaby rywal, choć na pewno podejdą ambitnie do tego pojedynku.

Bayern Monachium to zespół, który ponownie będzie celował w najwyższe cele. Pierwszy oficjalny sprawdzian nie udał się jednak drużynie Guardioli. Przegrali po zaciętym meczu z Borussią Dortmund o Superpuchar Niemiec. Są zatem na pewno przepełnieni sportową złością i powinni dzisiaj podejść bardzo poważnie. Szkoleniowiec mistrzów Niemiec nie zlekceważy przeciwników. Zapewne zagra bardzo mocną jedenastką z wieloma solidnymi kopaczami, a i na pewno da szansę nieco mniej ogranym zawodnikom.

Goście są zdecydowanymi faworytami. Okres przygotowawczy przebiegał bardzo solidnie. Wpadka z vice mistrzami Niemiec na pewno będzie dzisiaj miała pozytywny wpływ na zespół. Spodziewamy się wysokiego wyniku i gładkiego triumfu Bayernu. Warto obstawiać na żywo sporą liczbę bramek w nadchodzącym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!