Cavani, a jego przyszłość


Najbliższe okno transferowe zapowiada się niezwykle ciekawie. Kolejnym smakołykiem, który jest na celowniku kilku potęg, jest Edinson Cavani. Urugwajski napastnik gra niesamowicie skutecznie. On sam jednak nie wie co ze sobą począć.

Zawodnik Napoli jest rozchwytywany. Niemniej w kolejnym sezonie jest łączony z aż pięcioma zespołami. Wciąż jednak niejasna jest jego sytuacja w aktualnym klubie. Ostatnio otrzymał niezwykłą ofertę. Podwyżka do 7 milionów za sezon - aktualnie dostaje 4 miliony. Jeśli zawodnik przyjmie ofertę to automatycznie pełną kontrolę będzie nad nim miał zespół z Neapolu. Czyli kwota odstępnego, która aktualnie wynosi 63 miliony euro przepadnie.

Oferta przedstawiona Cavaniemu jest na pewno kusząca. Niemniej ma na podjęcie decyzji dwa tygodnie. Tyle samo czasu mają też zespoły, które chcą wyłożyć za urugwajskiego napastnika tak duże pieniądze, wraz z zapewnieniem sporych zarobków Edinsonowi. Chętnych jednak nie powinno brakować.

Na szczycie kolejki stawia się Chelsea Londyn. Wiele zależeć będzie jednak od postawy Jose Mourinho. Czy na pewno zdecyduje się ostatecznie na tego napastnika. Innymi klubami, które stać na transfer i były wstępnie zainteresowane to Real MadrytPSG, a także Manchester City. Od razu odrzucamy jednak ofertę z Paryża. Mają Ibrę i chrapkę na kogoś innego. Nie wydaje się by akurat tutaj miał trafić superstrzelec Napoli.

Kolejnym klubem, który mimo wszystko nie pozyska tego napastnika to Real Madryt. Fakt faktem pozbywają się Higuaina, ale mają już zbyt wiele celów na najbliższe okno. Ponadto wciąż nie wiadomo kto zostanie trenerem zespołu. A to również od niego będzie wiele zależało. Podobnie z resztą jest w City. The Citizens mają jednak większy problem z napadem. Dżeko najprawdopodobniej odejdzie, a i również Tevez, stąd też uważamy, że obok The Blues są najgorętszym rywalem w walce o Urugwajczyka.

Sądzimy, że sytuacja Edinsona Cavaniego rozstrzygnie się pomiędzy trzema zespołami. Na pewno oferta z pierwotnego klubu jest kusząca i tutaj optujemy, iż może pozostać. A także dwa angielskie, bogate kluby będą walczyć o niego w razie odmowy przedłużenia kontraktu. 1. Napoli, 2. Chelsea lub Manchester City - tak wygląda nasza sugestia.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cavani zostanie w Napoli, 4.00 - przejdzie do Cheslea, 3.00 lub City, 4.00 Unibet